eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptop Toshiba Satellite C670

Laptop Toshiba Satellite C670

2011-03-23 00:10

Toshiba wprowadza na rynek europejski model Satellite C670 / C670D, który jest uzupełnieniem oferty laptopów Toshiba z dużym wyświetlaczem. Satellite C670 wyposażone jest w matrycę o przekątnej 17.3 cala (43.9cm). Urządzenie dostępne będzie w dwóch wariantach: Satellite C670, który wykorzystuje rozwiązania firmy Intel, oraz C670D z procesorem AMD. Oba modele - C670 oraz C670D to propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości, komfortu korzystania oraz przystępnej ceny.

Przeczytaj także: Toshiba Satellite PRO C650


Alternatywa dla komputerów stacjonarnych

Oferowana przekątna wyświetlacza (17.3'') daje możliwość korzystania z komputera w domu lub pracy, gdy szczególnie ważny jest komfort użytkowania. Satellite C670 / C670D to rozwiązanie dla osób, które mając ograniczone środki, które mogą przeznaczyć na zakup komputera, chcą aktywnie korzystać z Internetu, aplikacji biurowych oraz multimediów.

Wygoda i ergonomia

Satellite C670 ma ergonomiczną płaską klawiaturę wyposażoną w zintegrowaną klawiaturę numeryczną, co jest szczególnie przydatne przy wprowadzaniu danych do arkuszy kalkulacyjnych, czy podczas grania. Ponadto duży touchpad z funkcją multi-touch zapewnia wygodne przewijanie, a kamera internetowa z przeinstalowanym programem „Toshiba Face Recognition” umożliwia, na podstawie wyglądu twarzy logowanie do systemu bez podawania hasła.

Dysk o pojemności 750 GB umożliwia przechowywanie dużej ilości zdjęć, filmów oraz m.in. plików muzycznych.

Połączenie z cyfrowym światem

Korzystanie z multimediów oraz dodatkowych urządzeń umożliwiają dwa porty USB 2.0 i superszybki interfejs Bluetooth® 3.0 , który pozwala na transferowanie plików z prędkością do 24 Mb/s – to dziesięć razy szybciej niż USB 2.0. Zapewnia to bezproblemowe połączenie różnych urządzeń peryferyjnych, takich jak kamery, zewnętrzne dyski twarde oraz np. telefony komórkowe. Szybki i prosty dostęp do sieci zapewnia wbudowana karta WLAN.

Solidna konstrukcja w dwóch wariantach obudowy

Atrakcyjność C670 zwiększa solidna konstrukcja oraz korzystny stosunek jakości do ceny i wydajności. Tekstura na obudowie, wykończenie na nadgarstki oraz pokrywa ekranu jest odporna na zarysowania. Sprawia to także, że odciski palców są mniej widoczne.

Urządzenie w wersji z procesorem firmy Intel® będzie dostępne w polskich sklepach w marcu, w sugerowanej cenie ok. 2499 zł. Natomiast Satellite C670D (z procesorem AMD) będzie dostępna na polskim rynku w kwietniu, w sugerowanej cenie ok. 1999 zł.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: