eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablety Toshiba Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B

Tablety Toshiba Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B

2014-06-26 12:40

Tablety Toshiba Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B

Toshiba Encore 2 WT10-A © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Toshiba Europe GmbH w trzecim kwartale 2014 roku wprowadzi na polski rynek nowe tablety z systemem Windows 8.1: tablet Encore 2 WT10-A (10,1”) i Encore 2 WT8-B (8”), napędzane przez 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™. Encore 2 WT8-B zoptymalizowany jest do użytku w trybie portretowym, z kolei 2 GB pamięci operacyjnej Encore 2 WT10-A pozwala na wydajną pracę na kilku aplikacjach jednocześnie.

Przeczytaj także: BYOD a wyciek danych firmowych

Zarówno model Encore 2 WT10-A, jak i WT8-B zostały wyposażone w system operacyjny Windows 8.1 oraz przeglądarkę internetową Bing. Oba tablety posiadają roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365 (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access oraz OneNote).

Wygląd

Nowe modele posiadają satynowo-złotą obudowę, smukłe obramowanie oraz uniwersalny, wielopunktowy ekran. Wszystkie porty i przyciski zostały rozmieszczone w taki sposób, aby podłączanie do nich innych urządzeń było instynktowne i szybkie.

Opcjonalna klawiatura Toshiba Bluetooth dla Encore 2 z clickpadem jest w pełni zoptymalizowana zarówno dla modelu 10.1”, jak i 8”. Wzornictwo Encore 2 WT10-A dopełnia satynowo-złota klawiatura i ciemno-brązowa pokrywa. Podstawka w stylu origami i zintegrowany clickpad powodują, że 10.1” tablet można z łatwością przekształcić
w notebook.

fot. mat. prasowe

Toshiba Encore 2 WT10-A

Nowe modele posiadają satynowo-złotą obudowę, smukłe obramowanie oraz uniwersalny, wielopunktowy ekran. Wszystkie porty i przyciski zostały rozmieszczone w taki sposób, aby podłączanie do nich innych urządzeń było instynktowne i szybkie.


Dźwięk i obraz

Tablety zostały wyposażone w aparaty 5 MP o rozdzielczości Full HD 1080p, które sprawdzą się również podczas nagrywania filmów. Kamera zastosowana w modelu WT8-B Encore 2 nagrywa pliki video z prędkością 24 fps, z kolei kamera w modelu WT10-A Encore 2 – z prędkością 30 fps. Oba modele posiadają również przednią kamerę, przydatną podczas połączeń video. Dzięki technologii TruCapture, aparat może robić zdjęcia białych tablic, dokumentów oraz prezentacji. Dzięki technologii Dolby® Digital Plus Advanced Audio możliwe jest uzyskanie wyrazistego, czystego dźwięku przestrzennego bez zakłóceń i drgań. Encore 2 WT10- A posiada dodatkowo funkcję tłumienia echa.

Porty

Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B posiadają szereg elastycznych połączeń, umożliwiających przesyłanie filmów, gry i muzyki. Oba modele posiadają port micro-USB i micro-SD do pracy z innymi urządzeniami z systemem Windows w czasie rzeczywistym. Encore 2 WT10-A wyposażony jest również w wyjście Micro-HDMI, pozwalające wyświetlać zawartość tabletu na większym ekranie. Dodatkowo, korzystając z technologii bezprzewodowego połączenia, użytkownicy mogą zamienić swój telewizor w drugi ekran dla tabletu.

Wejście na karty micro-SD pozwala rozszerzyć pamięć wewnętrzną nawet o 128 GB. Wytrzymałość baterii sięga 8 godzin.

Specyfikacje

fot. mat. prasowe

Specyfikacje Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B

Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B posiadają szereg elastycznych połączeń, umożliwiających przesyłanie filmów, gry i muzyki. Oba modele posiadają port micro-USB i micro-SD


fot. mat. prasowe

Specyfikacja Toshiba Encore 2 WT10-A

Encore 2 WT10-A wyposażony jest również w wyjście Micro-HDMI, pozwalające wyświetlać zawartość tabletu na większym ekranie.


fot. mat. prasowe

Toshiba Encore 2 WT8-B

Encore 2 WT8-B zoptymalizowany jest do użytku w trybie portretowym


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: