eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Księgarnia dla ogrodników

Księgarnia dla ogrodników

2004-04-30 10:52

Pojawiła się nowa księgarnia internetowa - eOgrodnik.pl. W jej ofercie znajdują się książki oraz programy komputerowe przeznaczone dla ludzi kochających przyrodę, zwierzęta, dla ludzi, którzy potrzebują fachowej pomocy podczas pracy w sadzie czy ogrodzie, dbających o swoje zdrowie.

Przeczytaj także: Jak wygląda ogrodnictwo XXI wieku?

Oprócz książek z takich dziedzin, jak architektura krajobrazu, ogrodnictwo, dekoracje wnętrz, produkcja wyrobów z powyższych branż czy kulinaria, księgarnia oferuje także tematyczne programy komputerowe oraz materiały edukacyjne.

W niedalekiej przyszłości w ofercie sklepu znajdą się inne produkty, nie tylko książkowe. Firma zamierza w eOgrodnik.pl umieścić w swojej ofercie również nasiona, rośliny, środki ochrony roślin, narzędzia, maszyny, odzież czy chociażby takie materiały jak ziemia czy ozdobna siatka ogrodzeniowa.

Właścicielem nowego sklepu internetowego jest firma e-Medium, która jest także właścicielem serwisu internetowego Świat Ogrodów, zawierającym między innymi Bazę Ogrodnictwa, Architektury i Dekoracji (oraz Ekologii).

Oprogramowanie do obsługi sklepu dostarczyła zaprzyjaźniona z e-Medium firma ESC Poland. To właśnie ta prowadzona przez Tomasza Kapelaka i Kamila Cebulskiego firma zabłysnęła w Internecie uruchamiając księgarnię biznesowo-informatyczą Aragon.pl.

Sklep eOgrodnik oferuje również wszystkim webmasterom udział w Programie Partnerskim. Podobnie jak program Partnerski Aragon.pl, charakteryzuje się on udzieloną na stałe prowizją dla partnera sprzedającego artykuły poleconym klientom.Przeczytaj także

Odblokują blokady pop-up?

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: