eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przełącznik KVM TRENDnet TK-423K

Przełącznik KVM TRENDnet TK-423K

2008-04-12 01:40

Przełącznik KVM TRENDnet TK-423K

TRENDnet TK-423K © fot. mat. prasowe

TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, wprowadził do oferty kolejny przełącznik KVM, 4-portowy z Audio USB PS/2 i zestawem kabli (model TK-423K). Produkt stosowany jest do kontroli komputerów/serwerów (muszą posiadać porty VGA i PS/2) za pomocą jednego zestawu urządzeń: klawiatury, myszy pod USB lub PS/2, monitora, mikrofonu i głośników, podłączonych do konsoli przełącznika.

Przeczytaj także: Przełączniki ATEN KVM CAT5 dla MSP

fot. mat. prasowe

TRENDnet TK-423K

TRENDnet TK-423K

Przełączniki KVM (Klawiatura + Video + Mysz) służą do kontroli wielu komputerów za pomocą jednego lub więcej zestawów klawiatury, myszy i monitora. Mogą być wykorzystywane w domu/biurze, zarządzając kilkoma komputerami oraz kilkoma serwerami w firmach.

Nowy przełącznik KVM (model TK-423K) marki TRENDnet należy do rozwiązań SOHO. Obsługuje rozdzielczość VGA do 2048 x 1536 oraz Universal Host i Open Host Controller Interface (UHCI/OHCI). Urządzenie posiada niezależny wybór portu Audio/Mic od wyboru portów klawiatury, myszy i monitora. Produkt sprzedawany jest z kompletem kabli przeznaczonych do podłączenia komputerów do przełącznika. Przełączanie między komputerami odbywa się z wykorzystaniem przycisków na przełączniku lub z użyciem skrótów klawiszowych Hot-Key. Potwierdzenie przełączenia na drugi port sygnalizują diody LED na przednim panelu przełącznika KVM oraz sygnał dźwiękowy.

Rozwiązanie KVM zostało wyposażone w metalową obudowę umożliwiającą instalację w szafach typu Rack, przy wykorzystaniu zestawu do montażu, dołączonego do przełącznika. Urządzenie jest kompatybilne z szeregiem platform operacyjnych, jak: Windows 98, XP, Vista, MAC czy Linux. Przełącznik objęty jest gwarancją trwającą 24 miesiące i dostępny u partnerów, resellerów i dystrybutorów TRENDnet.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: