eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przełącznik D-Link DGS-3627G z rodziny xStack

Przełącznik D-Link DGS-3627G z rodziny xStack

2007-10-28 01:24

Firma D-Link wprowadziła na rynek zarządzalny przełącznik warstwy 3 DGS-3627G. Przełącznik, należący do rodziny xStack, został przeznaczony do stosowania w rdzeniu sieci i posiada 24 porty SFP oraz 4 porty Combo (10/100/100Base-T lub SFP).

Przeczytaj także: Nowe przełączniki D-Link xStack

Przełącznik DGS-3627G został wyposażony w technologię D-Link SIM, która dzięki wirtualnemu łączeniu w stos pozwala na zarządzanie 32 jednostkami w sieci poprzez jeden adres IP. Nowy model posiada również 24 porty światłowodowe do połączeń na dalekie odległości w sieciach FTTx i MAN (Metropolitan Area Network).

Na tylnej ścianie przełącznika znajdują się 3 dodatkowe porty Ethernet 10 Gb/s umożliwiające tworzenie połączeń z serwerami lub siecią szkieletową. Przełącznik wspiera statyczne i dynamiczne protokoły routingu IPv4/IPv6 i posiada funkcję Quality of Service. DGS-3627G jest także wyposażony w opcję zasilania nadmiarowego i obsługuje wirtualne sieci lokalne, w tym GARP/GVRP oraz 802.1Q VLAN.

Urządzenie D-Link może być włączone w mechanizm Zone Defence i w połączeniu z centralną zaporą ogniową NetDefend zabezpieczać sieć przed atakami z zewnątrz.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: