eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Adobe Photoshop Elements 6 dla systemu Macintosh

Adobe Photoshop Elements 6 dla systemu Macintosh

2008-01-12 00:04

Firma Adobe ogłosiła, że oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 6 dla systemu Macintosh jest dostępne na stronie internetowej firmy Adobe. Program Adobe Photoshop Elements 6 dla systemu Macintosh będzie działał dla wersji Leopard, (Mac OS v 10.5) oraz starszych wersji, zaczynając od 10.4.8.

Przeczytaj także: Adobe Photoshop Elements 6.0 PL

Program Photoshop Elements 6 został wyposażony w funkcje oparte na technologii Adobe Photomerge, dzięki której użytkownicy mogą łączyć twarze i sylwetki z serii różnych zdjęć w jedno zdjęcie grupowe. Natomiast narzędzie szybkiego zaznaczania (Quick Selection Tool) umożliwia za pomocą jednego kliknięcia skorzystanie z funkcji „zaznacz i dopasuj”.

Użytkownicy Photoshop Elements 6 mogą wybrać jeden z trzech trybów edycji, z których każdy charakteryzuje się innym stopniem doświadczenia. Przykładowo tryb edycji krok po kroku (Guided Edit) pomaga użytkownikom przejść przez kolejne etapy edycji, dzięki ekranom, umożliwiającym skupienie uwagi na edytowanym zdjęciu, i zakładkom, zapewniającym dostęp do szeregu funkcji programu. Program posiada także nowe narzędzie do konwersji kolorowych obrazów na czarno-białe zdjęcia o zróżnicowanych odcieniach.

Program Photoshop Elements 6 umożliwia dostosowanie układu zdjęć, tak aby utworzyć fotoalbum, kartkę z życzeniami lub płytę CD/DVD. Do dodatkowych funkcji udostępniania należą: zamawianie odbitek, udostępnianie zdjęć w Internecie za pomocą Adobe Photoshop Showcase i Kodak EasyShare Gallery, drukowanie prawdziwych znaczków poczty amerykańskiej z własnych zdjęć oraz prezentowanie dzieł w portalu CEIVA Digital Photo Frame.

Program Adobe Photoshop Elements 6 dla systemu Macintosh jest dostępny w przedsprzedaży na stronie internetowej firmy Adobe.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: