eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Adobe Photoshop Elements 6.0 PL

Adobe Photoshop Elements 6.0 PL

2007-11-27 13:52

Firma Adobe poinformowała, że zapowiadana polska wersja językowa programu Adobe Photoshop Elements 6 już trafiła do sprzedaży. Firma po raz pierwszy w historii zdecydowała się na lokalizację oprogramowania Photoshop Elements.

Przeczytaj także: Adobe Photoshop Elements 5.0

Photoshop Elements 6 to program oparty na rozwiązaniach z Photoshopa. Przeznaczony jest zarówno dla początkujących adeptów cyfrowej obróbki zdjęć, jak i zaawansowanych amatorów.

Wśród nowych funkcji szóstej wersji programu znajduje się technologia Photomerge do edycji zdjęć grupowych. Pozwala ona wybrać najlepsze sylwetki i wyrazy twarzy poszczególnych osób z serii zdjęć i skleić je w jedno ujęcie. Adobe Photoshop Elements 6 posiada też narzędzie Quick Selection (znane z Photoshopa CS3), umożliwiające szybką selekcję zdjęć. Program wyposażony jest również w tryb Guided Edit prowadzący użytkownika przez kolejne fazy poprawiania zdjęcia.

Sugerowana cena detaliczna nowej wersji Photoshop Elements to 350 złotych. Firma przygotowała również pakiety łączące programy Photoshop Elements 6 i Premiere Elements 4. Te, w cenie 490 złotych, dostępne są jedynie w wersji angielskiej. Oba programy przeznaczone są dla platformy Windows. Wersje na platformę Macintosh powinny pojawić się na początku 2008 roku.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: