eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Roaming w T-Mobile tańszy w strefach 1B i 2

Roaming w T-Mobile tańszy w strefach 1B i 2

2024-06-14 13:10

Roaming w T-Mobile tańszy w strefach 1B i 2

Roaming w T-Mobile tańszy w strefach 1B i 2 © fot. mat. prasowe

T-Mobile wprowadza w roamingu na świecie w strefach 1B i 2 - obniżki cen usług za granicą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od teraz klienci T-Mobile mają swobodę i bezpieczeństwo korzystania z usług za granicą: tańsze połączenia, SMS-y, MMS-y i przede wszystkim internet: 1 GB za 49 zł. Do tego pełna kontrola bieżących kosztów w aplikacjach.

Przeczytaj także: Nowe pakiety roamingowe w T-Mobile

T-Mobile obniża ceny usług za granicą i umożliwia pełną kontrolę nad nimi w aplikacjach „Mój T-Mobile”, “Moja Heyah” i “Red Bull MOBILE”.

fot. mat. prasowe

Roaming w T-Mobile tańszy w strefach 1B i 2

Nowe stawki połączeń w roamingu w strefie 1B i 2 obowiązują zarówno klientów indywidualnych (klienci abonamentowi taryf T i T-Data), jak i biznesowych (Magenta Biznes, Jump proFirma lub DATA JUMP).


Tani i prosty roaming w strefach 1B i 2


W T-Mobile nowe stawki połączeń w roamingu w strefie 1B i 2 obowiązują zarówno klientów indywidualnych (klienci abonamentowi taryf T i T-Data), jak i biznesowych (Magenta Biznes, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Obniżka cen objęła przede wszystkim transmisję danych.

W ofertach abonamentowych klienci taryf T i T-Data oraz taryf biznesowych (Magenta Biznes, Jump proFirma lub DATA JUMP), wyjeżdżający do stref roamingowych 1B i 2 (to m.in.: Szwajcaria, Albania, Czarnogóra, Brazylia, Chiny, Turcja i Egipt), otrzymują bezpłatnie w każdym cyklu rozliczeniowym na dobry początek 5 MB, następnie za pierwszy 1 GB zapłacą jednorazowo 49 zł. Po jego wykorzystaniu cena to nadal 49 zł za 1GB rozliczany proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100 kB.

W przypadku klientów Red Bull MOBILE cena za 1GB wynosi również 49 zł (rozliczane proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100 kB).

Klienci ofert przedpłaconych T-Mobile na kartę (GO!), MIX (Frii MIX), Heyah kartę (Dniówka), tuBiedronka za zużycie 1 GB danych za granicą zapłacą 99 zł (rozliczane proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100kB), ale mogą również płacić mniej. Wystarczy aktywować dodatkowy pakiet 1GB za 49 zł ważny przez 30 dni.

Internet i rozmowy tanie i proste, jak nigdy dotąd!


Dla klientów korzystających z usług głosowych, objętych nową ofertą roamingową, dostępne są również dodatkowe pakiety internetu: 5 GB ważne przez 7 dni w cenie 99 zł oraz 10 GB ważnych przez 14 dni w cenie 149 zł.

Włączenie dodatkowego pakietu danych w roamingu jest proste i zajmuje chwilę dzięki właściwej aplikacji (np. „Mój T-Mobile”, „Moja Heyah”, “Red Bull MOBILE”). Każdy użytkownik może na bieżąco śledzić stan zużycia danych i może dokupić dodatkowe pakiety internetu - to znacząco zwiększa komfort podróży zagranicznej i zabezpiecza przed niechcianymi wydatkami.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: