eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plus nowy zestaw internetu domowego z dostępem do sieci 5G

W Plus nowy zestaw internetu domowego z dostępem do sieci 5G

2022-12-28 00:16

W Plus nowy zestaw internetu domowego z dostępem do sieci 5G

Nowy zestaw internetu domowego Plusa z dostępem do 5G © fot. mat. prasowe

Od 28 grudnia w Plusie będzie dostępny nowy zestaw internetu domowego obsługujący sieć 5G. Zestaw będzie się składał z zewnętrznego modemu ZTE MC889 i domowego routera Wi-Fi ZTE T3000.

Przeczytaj także: Internet mobilny w Plusie: nowy abonament z 5G i podwojone gigabajty

Zewnętrzny modem wraz z wewnętrznym routerem sprawdzi się szczególnie w domach jednorodzinnych, jak i blokach, znajdujących się na granicy zasięgu 5G oraz tam, gdzie zasięg jest ograniczony przez przeszkody terenowe i urbanistyczne.

Router Wi-Fi z modemem instalowanym na zewnątrz budynku


W skład zestawu wchodzi modem zewnętrzny ZTE MC889, który obsługuje technologię 5G oraz starszą 4G/LTE. Odporne na warunki atmosferyczne urządzenie umieszcza się na zewnątrz budynku, najlepiej na wysokości, ograniczając w ten sposób wpływ przeszkód terenowych, np. wysokich budynków lub wzniesień, na zasięg w danej okolicy. Montaż na zewnątrz budynku zwiększa moc odbieranego przez router sygnału, poprawiając parametry transmisji danych pomiędzy modemem a stacją bazową. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się najlepszymi osiągami 5G w danej lokalizacji.

Modem zewnętrzny ZTE MC889 łączy się kablem Ethernet z umieszczonym w domu lub mieszkaniu routerem Wi-Fi ZTE T3000, czyli z drugim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu. Router zapewnia dostęp do internetu 5G Plusa rozprowadzając sygnał Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 6. Urządzenie zapewnia stabilne i mocne połączenie dla nawet 128 urządzeń domowych jednocześnie. Dzięki zastosowaniu technologii NFC, wystarczy przyłożyć smartfon lub inny sprzęt obsługujący tę technologię do wskazanego miejsca na routerze, aby połączyć się z siecią Wi-Fi bez konieczności wpisywania hasła.

fot. mat. prasowe

Nowy zestaw internetu domowego Plusa z dostępem do 5G

Zestaw będzie się składał z zewnętrznego modemu ZTE MC889 i domowego routera Wi-Fi ZTE T3000.


Atrakcyjna oferta ratalna na sprzęt z dostępem do internetu 5G


Zestaw internetu domowego 5G będzie dostępy w Plusie za 1 zł na start oraz np. 36 rat po 52,72 zł za urządzenie. Taryfą polecaną do internetu 5G jest abonament za 50 zł miesięcznie z pakietem internetu 120 GB. Dodatkowo, klienci wybierający abonament z internetem 5G od Plusa otrzymują dostęp do Disney+ w prezencie nawet na 2 lata.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: