eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Ruszyła budowa Panattoni Park Pabianice

Ruszyła budowa Panattoni Park Pabianice

2022-03-10 10:07

Ruszyła budowa Panattoni Park Pabianice

Panattoni Park Pabianice © fot. mat. prasowe

Ruszyła budowa Panattoni Park Pabianice. Inwestycja o łącznej powierzchni 95 000 m kw powstanie w sąsiedztwie drogi S14, 35 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2. Pierwszy z trzech budynków zostanie oddany w czerwcu br. Kompleks magazynowy Panattoni Park Pabianice przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent.

Przeczytaj także: Panattoni Park Bydgoszcz IV

Panattoni Park Pabianice będzie miał powierzchnię 95 000 m kw. i powstanie przy drodze S14 – Zachodniej Obwodnicy Łodzi – i 35 km od skrzyżowania autostrady A1 i A2.

Panattoni Park Pabianice powstanie na działce o powierzchni ćwierć miliona m kw. Pierwszy budynek o powierzchni 44 000 m kw. zostanie dostarczony w czerwcu br. i już ma najemcę – jedną z największych sieci sklepów elektronicznych w Polsce. Na potrzeby tej inwestycji Panattoni wybudowało około kilometra drogi w Pabianicach, będącej łącznikiem ulic Batalionów Chłopskich oraz Lutomierskiej.

fot. mat. prasowe

Panattoni Park Pabianice

Panattoni Park Pabianice powstanie w sąsiedztwie drogi S14, zaledwie 35 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2.


Wszystkie budynki kompleksu osiągną wysokość dwunastu metrów, a cały park przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja zostanie wyposażona w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody. Panattoni postawi również na rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników – m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Wysoki poziom certyfikacji Panattoni Park Pabianice pozwoli dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: