eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › PLAY NOW TV i PLAY NOW: w prezencie odkodowany pakiet Extra

PLAY NOW TV i PLAY NOW: w prezencie odkodowany pakiet Extra

2021-12-10 09:06

PLAY NOW TV i PLAY NOW: w prezencie odkodowany pakiet Extra

Play rozdaje prezenty © fot. mat. prasowe

Play ma w prezencie świątecznym dla użytkowników PLAY NOW TV i PLAY NOW darmowy dostęp do pakietu Extra na cały miesiąc bez opłat. Użytkownicy PLAY NOW TV BOX otrzymają także bezpłatny dostęp do platformy Viaplay.

Przeczytaj także: Play wprowadza usługi bezpieczeństwa

Wszyscy użytkownicy PLAY NOW TV i PLAY NOW mogą cieszyć się dostępem do ponad 30 kanałów z pakietu Extra przez miesiąc bez opłat. Zawiera on kanały filmowe, popularno – naukowe, dokumentalne, sportowe, motoryzacyjne i muzyczne (między innymi Crime+Investigation Polsat, HISTORY2, BBC Brit, BBC Earth, Extreme Channel, Ginx eSports TV, Motowizja czy MTV Live HD). Natomiast fani filmów i seriali znajdą w nim takie kanały jak AXN, 13 Ulica, AMC, Epic Drama, SCI FI, Kino Polska czy Romance TV. Najciekawsze grudniowe premiery, które pojawią się na kanałach pakietu Extra, to na przykład serial „Limetown” na kanale SCI FI, czy nowe odcinki „Top Gear”, emitowane na kanale BBC Brit.

Darmowy dostęp do pakietu Extra w usługach PLAY NOW i PLAY NOW TV już został aktywowany i będzie obowiązywał do 9 stycznia 2022 roku. Osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały zawarte w tym pakiecie, będą mogły go samodzielnie aktywować – pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena to 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań.

fot. mat. prasowe

Play rozdaje prezenty

Play ma w prezencie 30 kanałów bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów korzystających z PLAY NOW i PLAY NOW TV.


Viaplay bez dodatkowych opłat dla użytkowników PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX


Dodatkowo, dzięki współpracy z Viaplay, użytkownicy TV BOX mogą do końca stycznia korzystać z promocyjnego, bezpłatnego dostępu do platformy Viaplay. Wystarczy założyć konto w serwisie za pośrednictwem linku, otrzymanego w SMS od operatora. Link można odzyskać w każdej chwili wysyłając z numeru do zarządzania usługą telewizyjną SMS o treści Link pod 802. Tylko w Viaplay można obejrzeć rozgrywki Bundesligi, Ligi Europy UEFA, NHL czy transmisje KSW, a także oryginalne filmy i seriale. 31 stycznia 2022 roku dostęp do platformy zostanie wyłączony, a zainteresowani klienci będą mogli skorzystać z jednej z atrakcyjnych ofert na dostęp do Viaplay.

O PLAY NOW i PLAY NOW TV


PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: