eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › 7R Park Łódź East I: trzy nowe hale magazynowe

7R Park Łódź East I: trzy nowe hale magazynowe

2020-03-20 12:31

7R Park Łódź East I: trzy nowe hale magazynowe

7R Park Łódź East I - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Powierzchnie magazynowe w naszym kraju rosną dość dynamicznie, a cegiełkę do rozwoju tego rynku po raz kolejny już przykłada 7R. Tuż przy zjeździe na autostradę A1 i w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny firma wybuduje trzy hale magazynowe, które wspólnie stworzą 7R Park Łódź East I. To już piąta inwestycja 7R na ziemi łódzkiej.

Przeczytaj także: 7R buduje kolejny magazyn koło Gdańska

Firma 7R już kupiła grunt pod nową inwestycję. 20-hektarowa działka usytuowana jest na terenie łódzkiego Widzewa (Nowosolna), przy ulicy Brzezińskiej, w pobliżu zjazdu na autostradę A1 i w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny.

Lokalizacja inwestycji, dzięki sąsiedztwu autostrady A1, ma wpływać na efektywność prowadzonej na jej terenie działalności. Nie bez znaczenia jest również to, że w pobliżu terenu zakupionego przez 7R znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, na których zatrzymują się trzy linie autobusowe zapewniające dobry dojazd z Łodzi, Brzezin i Lipin. To bez wątpienia nie pozostanie bez wpływu na komfort pracowników, tym bardziej, że 7R zapowiada prace nad zwiększeniem ilości połączeń.

Powstające w ramach 7R Park Łódź East I hale magazynowe spełnią normy obiektów klasy A i będą certyfikowane w systemie BREEAM. Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę i planuje w najbliższym czasie uruchomić pierwszą fazę projektu, obejmującą realizację 30 000 mkw. powierzchni.

fot. mat. prasowe

7R Park Łódź East I - wizualizacja

Nowoczesny kompleks logistyczny 7R Park Łódź East I powstanie przy ulicy Brzezińskiej w ŁodziPlany kolejnej inwestycji 7R w Łodzi potwierdzają wiodącą pozycję tej lokalizacji na magazynowej mapie Polski oraz jej duży potencjał do dalszego rozwoju. Łódzki rynek oferuje deweloperom stosunkowo zasobną bazę gruntów, które umożliwiają realizację parków logistycznych o tak dużej skali, jak 7R Park Łódź East I. Łódź kusi inwestorów nie tylko doskonałą, centralną lokalizacją, ale również coraz lepszym poziomem infrastruktury, która zapewnia sprawną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i na rynki zagraniczne - mówi Tomasz Olszewski, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL w Europie Środkowo – Wschodniej.

Przeczytaj także: 7R Park Mysłowice w budowie 7R Park Mysłowice w budowie

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: