eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › 7R Park Mysłowice w budowie

7R Park Mysłowice w budowie

2022-02-01 10:43

7R Park Mysłowice w budowie

7R Park Mysłowice © fot. mat. prasowe

Na Śląsku powstaje centrum logistyczne 7R Park Mysłowice. Inwestycja będzie się składać z dwóch obiektów o całkowitej powierzchni najmu liczącej ponad 59 000 mkw. Pierwszy etap ma zostać oddany do użytku w lipcu tego roku.

Przeczytaj także: 7R Park Bydgoszcz już w budowie

Atutem lokalizacji nowej inwestycji jest bliski dostęp do granicy z Czechami i Słowacją. Położenie przy drodze ekspresowej S1 oraz sąsiedztwo przebiegającej przez Mysłowice autostrady A4 zapewniają doskonałe warunki dla transportu lokalnego, krajowego oraz międzynarodowego.
Nasz park w Mysłowicach to już kolejna inwestycja 7R na Górnym Śląsku. Coraz więcej firm poszukuje nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni magazynowych, dzięki którym będą mogły zwiększyć swoją efektywność operacyjną. Realizując projekty magazynowo-produkcyjne wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najemców, zapewniając elastyczność w adaptacji każdej powierzchni i dopasowując ją do oczekiwań klienta. Co ważne, dbamy o standardy ESG i efektywność energetyczną naszych obiektów, co przekłada się na ograniczenie kosztów eksploatacji i konkretne oszczędności dla najemców, mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

7R Park Mysłowice będzie składał się z dwóch budynków. Pierwszy z nich zaoferuje powierzchnię najmu 50 570 mkw., z kolei drugi mniejszą zabudowę – 8 573 mkw. Obiekt charakteryzuje się podwyższonym standardem i uniwersalnością – może być przeznaczony zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję. Minimalne dostępne moduły w mysłowickim parku zaczynają się już od 3 850 mkw. Deweloper daje też możliwość przygotowania dedykowanego pod wymagania klienta zaplecza biurowego.

fot. mat. prasowe

7R Park Mysłowice

Nowoczesny projekt składać się będzie z dwóch obiektów o całkowitej powierzchni najmu liczącej ponad 59 000 mkw.


Dzięki zastosowanym rozwiązaniom proekologicznym, takim jak: panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED z systemem DALI, doświetlenie światłem dziennym poprzez świetliki dachowe czy ekologiczny system ogrzewania, 7R Park Mysłowice objęty będzie certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good.
7R Park Mysłowice wygrywa lokalizacją. Magazyn znajduje się w pobliżu autostrady A4 będącej częścią trasy europejskiej E40. Bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych, portu lotniczego w Pyrzowicach i miasta Katowice daje ogromne możliwości jeśli chodzi o transport krajowy i międzynarodowy. Co więcej, park jest usytuowany w sąsiedztwie sieci komunikacji miejskiej, co umożliwi przyszłym pracownikom obiektu sprawny dojazd, podkreśla Mateusz Gierka, Leasing Director w 7R.

Mysłowice to już kolejna lokalizacja w woj. śląskim, na jaką postawił deweloper 7R. W Czechowicach-Dziedzicach funkcjonują dwa centra logistyczne – 7R Park Beskid I i 7R Park Beskid II, gdzie swoje operacje biznesowe prowadzą np. Martes Sport, Prosperplast, Cooper Standard oraz Valeo Siemens eAutomotive. Z kolei w Sosnowcu 7R oddało do użytku magazyn miejski 7R City Flex Sosnowiec, w którym do grona najemców należą takie firmy jak Flukar Refinery czy Döllken. W Sosnowcu powstał także park logistyczny, w ramach którego 7R dostarczył obiekt BTS (Build-to-Suit) dla operatora logistycznego No Limit oraz dedykowaną powierzchnię dla firmy InPost.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: