eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › HONOR Band 5 już wkrótce w Polsce

HONOR Band 5 już wkrótce w Polsce

2019-09-12 12:52

HONOR Band 5 już wkrótce w Polsce

HONOR Band 5 © fot. mat. prasowe

HONOR Band 5 - ekspert od monitorowania aktywności - będzie niebawem dostępny w Polsce. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy AMOLED 0,95”, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych oraz osiem spersonalizowanych tarcz zegarka.
Opaska HONOR Band 5 przez całą dobę monitoruje tętno. Monitor zawiera specjalny alert, dzięki któremu wibruje i miga, aby ostrzegać o przekroczeniu ustalonych limitów.

HONOR Band 5 kontroluje także jakość snu. Technologia TruSleep automatycznie rejestruje fazy snu i monitoruje ich jakość. Obsługiwany przez technologię Huawei AI i certyfikowany przez Centrum Dynamicznych Biomarkerów w Harvard Medical School TruSleep precyzyjnie identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości.

Opaska HONOR Band 5 jest wodoodporna – można z niej korzystać na głębokości do 50 metrów. Dodatkowo rejestruje liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów, co pomaga w śledzeniu postępów.

Band 5 przyda się podczas różnorodnych form aktywności fizycznej, zarówno tych odbywających się wewnątrz sal sportowych, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki niemu można również śledzić treningi oraz zalecenia dotyczące ich poprawy.

fot. mat. prasowe

HONOR Band 5

Opaska HONOR Band 5 jest dostępna w kolorach: granatowym, czarnym i różowym.


Nowoczesny ekran dotykowy oraz bardzo dobra rozdzielczość sprawiają, że dane na wyświetlaczu są łatwe do odczytania - nawet w świetle słonecznym.

Po sparowaniu ze smartfonem najnowszy model opaski informuje również o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i powiadomieniach SNS. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć smartfonem za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownicy mogą nawet zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.


oprac. : eGospodarka.pl


Więcej na ten temat: HONOR Band 5, HONOR Band, Honor

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Monitory gamingowe AOC G2

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: