eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet LTE Orange: nowe plany taryfowe

Internet LTE Orange: nowe plany taryfowe

2015-04-27 13:47

Internet LTE Orange: nowe plany taryfowe

Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange © Giulio_Fornasar - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 27 kwietnia dostępne są nowe plany internetowe Orange LTE FreeNet, w ramach których klienci mają do wyboru trzy propozycje ofert: plan domowy, plan uniwersalny oraz plan mobilny. Wyróżnia je nielimitowany dostęp do sieci LTE i bardzo duże pakiety na transmisję danych.

Przeczytaj także: Orange Free Net z większymi pakietami danych i nielimitowane LTE

Nowością oferty Orange są plany abonamentowe dla klientów potrzebujących bardzo szybkiego internetu domowego albo uniwersalnego dostępu do sieci zarówno w domu, jak i poza nim.

Plan domowy LTE FreeNet z routerem


To dwa plany abonamentowe za 69,90 zł oraz 89,90 zł, w których dostępne są duże pakiety na transfer danych – odpowiednio 50 i 70 GB. Po ich wykorzystaniu klienci mają nielimitowany dostęp do sieci LTE z maksymalną prędkością transmisji. Mogą z niego korzystać przez cały czas trwania umowy. Wraz z abonamentem klienci mogą kupić router domowy LTE już za 9 zł.

Do wyboru jest też plan taryfowy z pakietem 50 GB miesięcznie w ofercie bez urządzenia. Również w tym planie, w cenie abonamentu równej 59,90 zł, oprócz pakietu danych przez cały czas trwania umowy klienci zyskują nielimitowany dostęp do LTE bez ograniczenia prędkości transmisji.

fot. Giulio_Fornasar - Fotolia.com

Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange

We wszystkich nowych planach taryfowych można korzystać z usługi dodatkowej – Szczęśliwe Godziny, zapewniającej nielimitowany transfer codziennie w godzinach od 0.00 do 8.00.


Plan uniwersalny – LTE FreeNet z tabletem lub routerem mobilnym


Już od 49,90 zł miesięcznie z szybkiego mobilnego internetu oraz nowoczesnego tabletu będą mogli cieszyć się klienci potrzebujący dostępu do sieci w domu i poza nim oraz dużego pakietu na transfer danych (30 GB). Po jego wykorzystaniu, przez cały czas trwania umowy będą też mogli korzystać z nielimitowanego internetu LTE (do 10 Mb/s). W ofercie do wyboru są mobilne routery i tablety LTE za 0 zł na start.

Analogiczna oferta abonamentowa czeka na klientów, którzy wybiorą opcję bez urządzenia. Za miesięczny abonament zapłacą oni o 10 zł mniej, przez cały czas trwania umowy.

Plan mobilny - LTE FreeNet z routerem mobilnym


To oferta rekomendowana dla klientów korzystających z internetu głównie mobilnie. W cenie abonamentu od 29,90 zł miesięcznie zawarty jest pakiet 10 GB na transfer danych, a po jego wykorzystaniu nielimitowany dostęp do LTE (do 5 Mb/s) przez cały okres umowy. W ramach oferty do wyboru są nowoczesne routery mobilne LTE w cenie od 9 zł.

Klienci wybierający tę ofertę w opcji bez urządzenia, za abonament zapłacą jedynie 19,90 zł, mając do dyspozycji 5 GB miesięcznie oraz nielimitowany dostęp do LTE (do 5 Mb/s) przez pierwsze 6 miesięcy umowy.

Stali klienci zyskują więcej


We wszystkich nowych planach taryfowych można korzystać z usługi dodatkowej – Szczęśliwe Godziny, zapewniającej nielimitowany transfer codziennie w godzinach od 0.00 do 8.00. Klienci zawierający umowę na 24 miesiące otrzymują ją bezpłatnie przez pierwsze 6 miesięcy, a w przypadku umów na 12 miesięcy – przez pierwsze 3 miesiące trwania umowy. Po tym okresie usługa jest wyłączana i można ją zamówić płacąc miesięcznie 4,99 zł.

Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange. Niezależnie od wybranej opcji zyskają oni dodatkowo o 40 proc. więcej GB, dzięki czemu mogą mieć do dyspozycji nawet 98 GB na transfer danych miesięcznie.

Łącząc usługi w ramach Orange Open, klienci zyskują dodatkowe rabaty – nawet do 65 zł. W ten sposób mogą korzystać z oferty LTE FreeNet już za 9,90 zł miesięcznie.
Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

fot. mat. prasowe

Nowe plany taryfowe

Klienci mają do wybory plan domowy, plan uniwersalny lub plan mobilny


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: