eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe taryfy internetowe w Orange

Nowe taryfy internetowe w Orange

2015-11-17 13:52

Nowe taryfy internetowe w Orange

Jeszcze więcej internetu 3G i LTE w Orange © Astarot - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Od 13 listopada klienci Orange mogą cieszyć się nowymi planami internetowymi. Nowością jest Internet LTE dla domu, który gwarantuje dostęp do sieci bez limitu danych oraz dodatkowe 20 lub 40 GB do wykorzystania poza domem. Ofertę Orange LTE FreeNet (z urządzeniem lub bez) wyróżniają głównie duże pakiety danych. Orange przygotował też niespodzianki z okazji Świąt.

Przeczytaj także: Internet LTE Orange: nowe plany taryfowe

W ramach oferty dostępne są routery mobilne, domowe oraz tablety w cenie od 0 zł na start, a także nowe plany abonamentowe w opcji bez urządzenia.

Internet LTE dla domu, w ofercie świątecznej także z abonamentem komórkowym


Internet LTE dla domu to dwa plany abonamentowe za 69,90 zł oraz 89,90 zł z możliwością korzystania z internetu bez limitu danych z maksymalną prędkością w strefie domowej oraz z dużymi pakietami na transfer poza strefą domową – odpowiednio 20 i 40 GB. Jeszcze bardziej korzystna oferta czeka na klientów kupujących w e-sklepie – abonament niższy o 10 zł przez cały czas trwania umowy.

Dodatkowo, w ofercie świątecznej Internet LTE dla domu jest dostępny z abonamentem komórkowym w prezencie. W cenie abonamentu klient otrzymuje nielimitowane połączenia komórkowe w sieci Orange oraz na numery stacjonarne, a dzięki usłudze „Dzień bez limitu” może korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych za 99 gr. dziennie. Opłata jest pobierana tylko w dni, w których klient korzysta z rozmów lub SMS-ów do innych sieci.

fot. Astarot - Fotolia.com

Jeszcze więcej internetu 3G i LTE w Orange

Wspólną cechą nowych planów taryfowych są bardzo duże pakiety na transmisję danych oraz internet bez limitu zarówno w technologii 3G jak i LTE.


Orange LTE FreeNet – szybki mobilny internet poza domem


Już od 19,90 zł miesięcznie w ofercie bez urządzenia oraz od 39,90 zł miesięcznie w ofercie z routerem lub tabletem, z szybkiego mobilnego internetu będą mogli cieszyć się klienci potrzebujący dostępu do sieci zarówno w domu, jak i poza nim.

W ofercie Orange LTE FreeNet klienci mają do wyboru plany taryfowe z dużymi pakietami danych. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu GB będą mogli korzystać z internetu o ustalonej prędkości – bez limitu danych w technologii 3G oraz LTE.

Analogiczna oferta czeka na klientów, którzy wybiorą opcję bez urządzenia. Za miesięczny abonament zapłacą oni o 10 zł mniej przez cały czas trwania umowy.

Na klientów dokonujących zakupu w e-sklepie czekają dodatkowe korzyści w postaci 50 proc. rabatu na abonament przez pierwsze 6 miesięcy oraz dodatkowe GB zwiększające podstawowy pakiet danych.

Jeszcze więcej dla stałych klientów


Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange. Klienci wybierający ofertę Internet LTE dla domu zyskają dodatkowe 40 proc. więcej GB miesięcznie do wykorzystania poza strefą domową, a klienci oferty Orange LTE FreeNet otrzymają 10 GB miesięcznie więcej przez cały czas trwania umowy.

Szczegóły cenowe oferty prezentują poniższe tabele:

fot. mat. prasowe

Internet LTE dla domu, umowa na 24 miesiące

Przy zakupie w e-sklepie klienci otrzymają rabat w wysokości 10 zł miesięcznie


fot. mat. prasowe

Orange LTE FreeNet z urządzeniem – umowa na 24 miesiące

Oferta z routerem lub tabletem dostępna jest od 39,90 zł miesięcznie


fot. mat. prasowe

Orange LTE FreeNet bez urządzenia – umowa na 24 miesiące

Również w przypadku tej oferty warto rozważyć zakup w e-sklepie - zyskamy niższy abonament oraz dodatkowe GB


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: