eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Szybszy Internet UPC Biznes

Szybszy Internet UPC Biznes

2013-02-12 11:33

Szybszy Internet UPC Biznes

Szybszy Internet UPC Biznes © violetkaipa - Fotolia.com

UPC Biznes oferuje od 11.02.br superszybki Internet o prędkości pobierania danych do 180 Mb/s przez całą dobę. Ta ultraszybka przepustowość zapewni każdej firmie nie tylko sprawną i interaktywną multimedialną komunikację, ale oznacza także swobodę w korzystaniu z wielu sieciowych aplikacji na kilku urządzeniach jednocześnie oraz nieograniczony dostęp do nowych usług, takich jak narzędzia biurowe Microsft Office 365.

Przeczytaj także: Internet UPC z usługą Office 365

Przyspieszają także pozostałe produkty internetowe dla firm, które wraz z telewizją i telefonem będą oferowane w nowych promocyjnych „Wyjątkowych pakietach biznesowych”. Dodatkowo, przedsiębiorcy będą mieli możliwość wzbogacenia każdego z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe.

Wraz z rosnącym znaczeniem szybkiego dostępu do globalnego świata informacji i komunikacji UPC Biznes oferuje od dziś Internet o prędkościach: 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80Mb/s i 150 Mb/s oraz najwyższą na rynku usług dla biznesu - 180 Mb/s. Znajdują się one w 8 promocyjnych pakietach - dwóch lub trzech usług: Internetu i telewizji cyfrowej (113 kanałów, w tym 21 HD), Internetu i telefonu oraz Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu. Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczaniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, dlatego w promocyjnej ofercie pakietowej zapewnia w standardzie 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów UPC oraz 3 pierwsze miesiące abonamentu telefonicznego za 1 zł netto, jeśli klient przeniesie numer do UPC.

Dodatkowo, w ramach pakietów 3 usług klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz licencję na kompleksowe rozwiązanie on-line - Microsoft® Office 365. Każdy z pakietów 2 usług natomiast, wyposażony jest w pojemny wirtualny dysk zewnętrzny oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

fot. violetkaipa - Fotolia.com

Szybszy Internet UPC Biznes

UPC Biznes oferuje Internet o prędkościach: 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80Mb/s i 150 Mb/s oraz najwyższą na rynku usług dla biznesu - 180 Mb/s.


Firmom o zróżnicowanych potrzebach operator oferuje teraz możliwość wzbogacenia każdego
z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe:
  • wyższą prędkość internetową w cenie 20 zł
  • więcej minut w abonamencie w cenie 30 zł
  • możliwość korzystania z Pakietu Pub&Lobby oferującego 43 kanały do publicznej emisji w restauracjach hotelowych, lobby i recepcjach w cenie 40 zł lub Pakiet Max Extra HD (151 kanałów w tym 28 HD) w cenie 20 zł .

Nowa propozycja UPC Biznes to również upusty oraz wsparcie dla klienta w postaci profesjonalnej i dedykowanej obsługi.

Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 180 Mb/s, pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz taryfa Multilinia, dzięki której, wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać minuty ze wspólnego pakietu minut. Oferuje także atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli. W UPC Biznes klient ma dodatkowo możliwość negocjowania cen i warunków współpracy w przypadku niestandardowych potrzeb.

Przeczytaj także: Nowe usługi w UPC Biznes Nowe usługi w UPC Biznes

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: