eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Taryfa Biznes Multilinia w UPC

Taryfa Biznes Multilinia w UPC

2011-06-06 11:25

Linie telefoniczne w firmach najczęściej użytkowane są w różnym zakresie - z niektórych każdego miesiąca pracownicy wykonują zdecydowanie więcej połączeń, niż pozwalają na to minuty zawarte w abonamencie, a inne wykorzystywane są znacznie rzadziej, na przykład tylko na połączenia faksowe. Rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą firmy o tak zróżnicowanych potrzebach znalazło UPC Biznes, rozszerzając ofertę o dodatkową taryfę telefoniczną - Biznes Multilinia.

Przeczytaj także: Nowe usługi w UPC Biznes

Rozwiązanie to ma zoptymalizować wykorzystanie linii telefonicznych w przedsiębiorstwach - teraz wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać darmowe minuty ze wspólnego pakietu nawet 6000 minut na połączenia do sieci stacjonarnych.

Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, dobra jakość usług i ciekawe dodatkowe rozwiązania decydują o coraz większej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Teraz proponuje on kolejną usługę gwarantującą wsparcie działalności firm - Biznes Multilinia. Nowa usługa powstała z myślą o przedsiębiorcach, których pracownicy w różnym stopniu użytkują telefon stacjonarny w firmie.

Obowiązki części z nich nie wymagają ciągłego telefonowania – wówczas minuty, wykupione wraz z abonamentem są niewykorzystywane. Inni pracownicy z kolei, muszą wykonywać wiele połączeń telefonicznych dziennie i często darmowe minuty okazują się niewystarczające. UPC Biznes, jako partner biznesowy polskich przedsiębiorców, dbając o wygodę i efektywne kontrolowanie wydatków swoich klientów zaproponował im Biznes Multilinię, czyli wspólny pakiet minut dla wszystkich linii telefonicznych w firmie.

Biznes Multilinia to pełna dowolność – w zależności od potrzeb firmy, przedsiębiorca może zamówić jeden z pakietów - 2000, 4000 lub 6000 minut miesięcznie, w cenie od 120 zł do 300 zł. Dodatkowo może uzyskać nawet 35% upustu. Abonament nowej usługi to 30 zł miesięcznie.

Usługa telefoniczna UPC Biznes wyróżnia się na rynku przede wszystkim ofertą 1500 minut w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce i 44 krajach Europy i świata, w tym m.in. USA, Chin i Tajlandii. Atutami oferty UPC Biznes jest także szybki, stabilny szerokopasmowy Internet oraz pakiet telewizyjny. Dla większych firm i korporacji UPC oferuje dedykowane rozwiązania zawierające Internet symetryczny, usługi telefoniczne oraz telewizyjne, w tym atrakcyjne pakiety dla hoteli.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: