eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon i Internet w UPC - nowa oferta

Telefon i Internet w UPC - nowa oferta

2012-02-16 09:30

Telefon i Internet w UPC - nowa oferta

Porównanie ofert internetowych w UPC © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

UPC Polska wprowadza nowe portfolio internetowe i telefoniczne. Wraz z rosnącym znaczeniem szybkiego dostępu do globalnego świata informacji, komunikacji i rozrywki, nowe produkty internetowe znacząco przyspieszają i będą w ramach tej samej ceny nawet trzykrotnie szybsze. Taryfy telefoniczne tanieją i wzbogacone zostają o dodatkowe minuty. UPC dokonało niezbędnych inwestycji w sieć, aby nowe portfolio i promocje zaoferować wszystkim klientom mieszkającym zarówno na obszarach UPC, jak i dawnego Aster. Nowa oferta dostępna jest dla klientów UPC od 15 lutego, a na sieci Aster pojawi się już marcu.

Przeczytaj także: Internet UPC z usługą Office 365

UPC po raz kolejny wyznacza trendy w dziedzinie prędkości Internetu

Nowe produkty internetowe: 10 Mb/s, 30 Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s oraz 150 Mb/s to kolejny krok w realizacji strategii produktowej UPC, zakładającej oferowanie najszybszych usług internetowych o najlepszym na rynku współczynniku prędkości do ceny. Dzięki nowej ofercie wszyscy klienci w zasięgu sieci UPC oraz Aster będą mieli dostęp do prędkości Internetu przewyższających dotychczasowe z portfolio UPC nawet 3-krotnie. W cenie dotychczas najbardziej popularnej usługi 25 Mb/s klienci otrzymają 60 Mb/s. Klienci będą mogli także korzystać z lepszych parametrów kont mailowych, mając do dyspozycji m.in. 3 konta emailowe, większe skrzynki pocztowe o pojemności 5 GB, czy emaile o załącznikach nawet do 20MB.

Niższe ceny i więcej minut w abonamencie

Nowe portfolio to także przejrzyste i ulepszone taryfy w niższych cenach: Minuty do wszystkich 60 (w cenie 40 zł), Minuty do wszystkich 240 (w cenie 70 zł) oraz Minuty do wszystkich 360 (w cenie 95 zł). Taryfy te dodatkowo zostają wzbogacone o 100 minut do wykorzystania w sieci UPC. Korzystający z nich abonenci nie muszą zwracać uwagi, czy dzwonią na telefon stacjonarny, czy komórkę - to jedyne rozwiązanie na rynku telefonii stacjonarnej z możliwością całkowitej wymiany minut połączeń stacjonarnych i komórkowych w Polsce. Dodatkowo w ramach pakietu minut można dzwonić do ponad 40 krajów świata w tym m.in. USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec bez dodatkowych kosztów. Wyróżnikiem oferty UPC jest także taryfa Minuty non-stop Europa i Świat, której cena została obniżona do 95 zł. Ta taryfa umożliwia w ramach abonamentu nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce i ponad 40 krajach świata.

Pakiety usług w promocyjnych cenach

Nowe promocyjne pakiety to 6 zestawów złożonych z dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i Internetu lub telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. Będą one dostępne 50% taniej nawet przez 3 pierwsze miesiące. Dodatkowo, klienci będą mieli możliwość spersonalizowania i wzbogacenia każdego z nich o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe. Na przykład, osoby, które zdecydują się na pakiet składający się z Internetu Fiber Power 30 Mb/s, pakietu telewizyjnego Max HD i taryfy Minuty do wszystkich 240 w cenie 130 zł, będą mogli dodatkowo wybrać dekoder z nagrywarką w cenie 20 zł lub w tej samej cenie podwoić prędkość Internetu do 60 Mb/s albo wybrać więcej minut w abonamencie. Każdy pakiet z taryfą „Minuty do wszystkich” zostanie wzbogacony o dodatkowy pakiet 100 minut do wykorzystania w sieci UPC. Klienci otrzymają również możliwość korzystania z Pakietu Super HD z 15 kanałami w wysokiej rozdzielczości, już od 10 zł miesięcznie. Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie internetowej.

Dzięki zmianom w ofercie zyskają zarówno klienci będący w zasięgu infrastruktury UPC, dla których nowa oferta oznacza możliwość zakupu za tę samą cenę znacznie szybszych prędkości, jak i mieszkańcy terenów w zasięgu sieci Aster, którzy zyskują dostęp do znacznie atrakcyjniejszego portfolio, zarówno w zakresie ceny, jak i jakości.

fot. mat. prasowe

Porównanie ofert internetowych w UPC

Porównanie poprzedniej i nowej oferty usług internetowej

fot. mat. prasowe

Promocyjne pakiety usług

Porównanie ofert internetowych w UPC


oprac. : Kamila Urbańska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: