eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Nowe usługi w UPC Biznes

Nowe usługi w UPC Biznes

2011-05-18 10:04

Internet, telefon i telewizja są dziś dla przedsiębiorców niezbędnymi narzędziami przyspieszającymi rozwój firmy i przyczyniającymi się do poprawy ich pozycji konkurencyjnej. UPC Biznes, jako partner biznesowy polskich przedsiębiorców, chcąc zagwarantować im optymalne wsparcie działalności i efektywne kontrolowanie wydatków, bez konieczności inwestowania w kosztowną infrastrukturę informatyczną, rozszerza ofertę o nowe, funkcjonalne usługi: Biznes hosting, Biznes e-mail i Biznes e-dysk.

Przeczytaj także: Nowa oferta UPC Biznes

Dzięki nowym usługom klienci UPC Biznes będą mieli jeszcze więcej możliwości w zakresie wygodnej i szybkiej komunikacji, bezpieczeństwa i dostępności danych oraz prezentacji oferty firmy w sieci.

Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczeniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, a rozwiązania telekomunikacyjne są systematycznie rozwijane o usługi dodatkowe. Teraz do oferty dołączają Biznes hosting, Biznes e-mail i Biznes e-dysk.

Biznes hosting, czyli pełna kontrola nad skrzynką e-mail i obsługa zaawansowanych stron WWW

Dla właścicieli firm, których specyfika działalności wymaga dysponowania bardzo pojemną skrzynką e-mail oraz samodzielnego zarządzania ilością i pojemnością skrzynek UPC przygotowało usługę Biznes hosting. Całkowita pojemność konta e-mail w zalezności od wybranego wariantu, wynosić może 5 GB (mozliwość dysponowania 100 skrzynkami e-mailowymi) lub 10 GB (max. 500 skrzynek e-mailowych). Biznes hosting to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują zaawansowanych mechanizmów do zbudowania strony WWW.

Co więcej, klient może uruchomić swój e-mail / stronę www na dowolnej dostępnej polskiej domenie. Będzie ona dostępna tak długo, jak klient będzie korzystał z usługi Biznes hosting, bez obaw, że nieopłacona na czas domena zostanie utracona. Usługa dostępna jest w ramach atrakcyjnego miesięcznego abonamentu - w zależności od wybranego wariantu w cenie już od 10 zł.

Biznes e-mail, czyli profesjonalna i bezpieczna skrzynka e-mailowa

Biznes e-mail to rozwiązanie dla klientów, którzy w firmie muszą dysponować dowolną ilością pojemnych skrzynek e-mailowych w standardzie Microsoft Exchange i są przyzwyczajone do korzystania z funkcji biurowych takich jak współdzielony kalendarz, współdzielona książka adresowa czy folder publiczny. Usługa zapewnia dostęp do poczty elektronicznej poprzez przeglądarkę, MS Outlook (klient może otrzymać licencję MS Outlook od UPC) lub na urządzeniach przenośnych, np. telefonach komórkowych lub tabletach wyposażonych w funkcję ActiveSync. Podobnie jak Biznes hosting, usługa oferuje mozliwość uruchomienia adresu e-mail na dowolnej dostępnej polskiej domenie.

Klient ma do wyboru skrzynki o pojemności 1GB lub 2 GB - w zależności od wybranego wariantu w cenie już od 35 zł.

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: