eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Internet UPC z usługą Office 365

Internet UPC z usługą Office 365

2011-11-09 13:16

Internet UPC z usługą Office 365

Nowe pakiety promocyjne UPC Biznes © fot. mat. prasowe

Ofertę UPC Biznes wzbogaciło kompleksowe rozwiązanie Microsoft Office 365. Jego licencje będą standardowo dostępne w ramach usługi internetowej UPC o prędkościach 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 150 Mb/s. W 3 promocyjnych pakietach operator oferuje przedsiębiorcom także podwyższone prędkości Internetu, taryfę telefoniczną Biznes Multilinia z zestawem minut do wykorzystania w ramach wszystkich linii telefonicznych w firmie, oraz Biznes Telewizję. Oferta adresowana jest do klientów segmentu SOHO.

Przeczytaj także: Nowa oferta UPC Biznes

Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczaniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, a rozwiązania telekomunikacyjne są systematycznie rozwijane o dodatkowe usługi. UPC Biznes proponuje kompleksowe rozwiązania w 3 promocyjnych pakietach: „Twoje Domowe Biuro”, „Twoja firma” i „Wszystko dla Firmy”. Każdy pakiet zawiera usługi: Biznes Internet, Biznes Telewizja oraz Biznes Multilinia, dzięki której darmowe minuty mogą być wykorzystywane przez wszystkie linie telefoniczne w firmie na połączenia do sieci stacjonarnych, na komórki, a także do ponad 40 krajów Europy i świata. Dodatkowo, przy zakupie pakietu, w którego skład wchodzi Biznes Internet 30 Mb/s klient otrzymuje jedną licencję, a w przypadku usługi internetowej Biznes Internet 60 Mb/s dwie licencje na użytkowanie najnowszego narzędzia komunikacyjnego dostępnego online - MicrosoftŸ Office 365. UPC jest pierwszym partnerem syndykacyjnym Microsoft, który proponuje przedsiębiorcom usługi dla biznesu wzbogacone o to nowe rozwiązanie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa, mimo ograniczonych środków finansowych, mają podobne potrzeby w zakresie usług IT, jak duże firmy. Są to m. in. tworzenie nowych kont pocztowych, zapewnienie licencji na oprogramowanie biurowe, czy bezpiecznego dostępu do firmowych danych. Szybki i niezawodny szerokopasmowy Internet, będący wyróżnikiem oferty biznesowej UPC, umożliwia zaproponowanie klientom właśnie takich rozwiązań w chmurze. Office 365 w ofercie UPC Biznes pozwoli firmom uprościć zarządzanie procesami informatycznymi i przyniesie wymierne oszczędności.

MicrosoftŸOffice 365 to kompleksowy zestaw narzędzi i aplikacji, dzięki którym możliwa staje się praca z firmową pocztą e-mail, dokumentami, kontaktami i kalendarzami z dowolnej lokalizacji, zarówno przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych jak również urządzeń mobilnych (tj. smartfony, iPhone, Blackberry, Windows Phone 7, czy telefony z systemem Android). Zaletą tego rozwiązania jest brak potrzeby instalowania oprogramowania na którejkolwiek z tych platform - dostęp do wszystkich aplikacji uzyskujemy poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Korzystanie z MicrosoftŸOffice 365 nie wymaga od pracowników firmy zmian ich przyzwyczajeń interfejs użytkownika jest podobny do tego, który znają z rozwiązania stacjonarnego. Klient może także stworzyć własną stronę internetową, korzystając z łatwych i przystępnych gotowych szablonów.

Microsoft Office 365 to:
  • profesjonalna skrzynka pocztowa z zabezpieczeniem antyspamowym i antywirusowym;
  • bezpieczeństwo nawet jeśli klient zgubi laptop, ma dostęp do wszystkich swoich dokumentów z każdego innego komputera lub smartfona;
  • współdzielenie dokumentów klient UPC Biznes może udostępniać swoje dokumenty współpracownikom i kontrahentom, możliwość łatwego tworzenia firmowej strony WWW;
  • automatyczne aktualizacje składników pakietu MicrosoftŸ Office 365.
W ramach pakietu MicrosoftŸOffice 365 klient UPC Biznes może korzystać z następujących programów dostępnych online: Exchange Online (o pojemności 25 GB), SharePoint Online, Lync Online, Office Web Apps: Excel WebApp, Word WebApp, PowerPoint WebApp, OneNote WebApp.

UPC zapewnia opiekę i pomoc konsultanta w procesie rozpoczęcia pracy z usługą MicrosoftŸOffice 365. Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z tej usługi, zyskają możliwość wykupienia pełnego pakietu Office Professional Plus, który w formie elastycznej usługi opłacanej według wykorzystania będą mogli zainstalować na pięciu komputerach stacjonarnych.

fot. mat. prasowe

Nowe pakiety promocyjne UPC Biznes

Nowe pakiety promocyjne UPC Biznes


Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: