eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablet HP ElitePad 900

Tablet HP ElitePad 900

2012-10-31 12:57

Tablet HP ElitePad 900

HP ElitePad 900 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

HP zaprezentowało nowy tablet HP ElitePad 900, łączący elegancki wygląd z biznesową funkcjonalnością i wsparciem dla produktów klasy korporacyjnej. Tablet ten został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorstwach prywatnych, publicznej służbie zdrowia i handlu. Umieszczony w rozwiązaniu HP ElitePad Smart Jackets, zapewnia dużą ilość opcji połączeń i przedłuża czas użytkowania baterii, a także wprowadza dodatki umożliwiające dostosowanie urządzenia do wyspecjalizowanych zastosowań.

Przeczytaj także: HP: nowe tablety i notebooki dla biznesu

HP ElitePad jest ultrasmukłym, bardzo lekkim tabletem z systemem operacyjnym Microsoft® Windows 8. Jego funkcjonalność sprosta oczekiwaniom szefów działów informatycznych, a atrakcyjny wygląd spodoba się pracownikom. Tablet oferuje rozszerzone zabezpieczenia i łatwość zarządzania znane z komputerów PC serii Elite oraz baterię, która w testach pracowała ponad 115 000 godzin.

Tablet stworzony dla firm

HP ElitePad ma wyświetlacz o przekątnej 25,7 cm (10,1 cala) i tylko 9,2 mm grubości. Waży zaledwie 0,68 kg, a dzięki ergonomicznej formie jest doskonale dostosowany do dłoni. Wyświetlacz o proporcjach 16: 10 maksymalizuje obszar wyświetlania i sprawdza się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych aplikacji biznesowych, jak i materiałów wideo. HP ElitePad jest precyzyjnie wykonany i dostosowany do potrzeb użytkowników. Zastosowano w nim materiały najwyższej klasy, takie jak aluminium i tworzywo Corning Gorilla Glass 2.

fot. mat. prasowe

HP ElitePad 900

HP ElitePad ma wyświetlacz o przekątnej 25,7 cm (10,1 cala)


Wyposażony w procesor mobilny Intel® nowej generacji, HP ElitePad zapewnia wydajność komputera PC użytkownikom mobilnym. Zgodność ze standardem Intel x86 umożliwia obsługę istniejących aplikacji biznesowych. Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem systemu operacyjnego Windows 8 i pozwala na wprowadzanie danych metodą dotykową, głosową lub za pomocą rysika. HP ElitePad ma dużą sprawność energetyczną i jest wygodny w użyciu jak smartfon. Jest zgodny z tradycyjnymi aplikacjami Windows i można go łatwo zintegrować z istniejącymi środowiskami informatycznymi.

fot. mat. prasowe

Tablet HP ElitePad 900

HP ElitePad jest tabletem z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8


Unikatowy, zwiększający produktywność ekosystem HP Smart Jackets i dodatkowe akcesoria zaprojektowane specjalnie dla HP ElitePad rozszerzają możliwości tabletu i przekształcają go w kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw:
  • HP ElitePad Productivity Jacket obejmuje zintegrowaną klawiaturę, porty komunikacyjne, czytnik kart SD oraz regulację kątów widzenia. Zwiększa komfort użytkowania urządzenia.
  • HP ElitePad Expansion Jacket dodaje porty USB, HDMI i inne porty komunikacyjne, które zapewniają użytkownikowi lepsze możliwości pracy w podróży. Opcjonalna bateria HP ElitePad Jacket dodatkowo przedłuża czas korzystania z urządzenia.
  • HP ElitePad Rugged Jacket podnosi poziom bezpieczeństwa urządzenia, a stacja dokowania HP ElitePad umożliwia przekształcenie tabletu w komputer biurkowy klasy korporacyjnej poprzez podłączenie do niego dodatkowej klawiatury i monitora. Pozwala też na jednoczesne ładowanie tabletu. Można również skonfigurować tablet jako dodatkowy ekran, co jest szczególnie przydatne w przypadku równocz esnego wykonywania wielu zadań.
  • Funkcja HP Executive Tablet Pen umożliwia pisanie wiadomości i notatek ręcznie, bezpośrednio na ekranie, a następnie zapisanie ich lub przekształcenie w tekst drukowany celem wykorzystania w innych aplikacjach.

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: tablet HP, HP ElitePad 900, HP ElitePad, HP, tablety

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: