eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › F-Secure Internet Security 2013

F-Secure Internet Security 2013

2012-09-28 10:34

F-Secure Internet Security 2013

F-Secure Mobile Security 2013 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

F-Secure Internet Security 2013 oferowany jest w pakiecie z Mobile Security, aplikacją zapewniającą bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych. Jedną z najważniejszych zalet F-Secure Internet Security 2013 jest wsparcie oferowane dla wszystkich popularnych przeglądarek, w tym Google Chrome.

Przeczytaj także: F-Secure przedstawia Total security and privacy

fot. mat. prasowe

F-Secure Mobile Security 2013

Aplikacja Mobile Security 2013


Specjaliści F-Secure są świadomi, że zmienia się sposób, w jaki korzystamy z Internetu. Ogromną popularność zdobywają urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety. Coraz częściej spełniają one podobne funkcje jak komputery.Służą do wysyłania maili, korzystania z e-kont bankowych czy utrzymywania kontaktu poprzez portale społecznościowe. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Google’a na całym świecie aktywowano prawie 500 milionów urządzeń z systemem Android. W celu zapewnienia pełnej ochrony internautom niezależnie od tego czy korzystają z komputerów czy z urządzeń przenośnych, F-Secure Internet Security 2013 oferowany jest w pakiecie z Mobile Security, wielokrotnie nagradzaną aplikacją, zapewniającą bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych.

Nowa filozofia bezpieczeństwa

Najnowsza odsłona oprogramowania fińskiego producenta to odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się filozofię korzystania z różnego rodzaju urządzeń podłączonych do Internetu. To także odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników dotyczące unikalnych funkcjonalności oprogramowania.

Jedną z najważniejszych zalet F-Secure Internet Security 2013 jest wsparcie oferowane dla wszystkich popularnych przeglądarek, w tym Google Chrome. Zaprojektowany na nowo firewall został wyposażony w dodatkowe filtry, dzięki czemu bez zakłóceń funkcjonuje w sieciach publicznych i domowych. Nowa wersja pakietu będzie też współpracować z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8.

fot. mat. prasowe

F-Secure - Internet Security 2013

F-Secure - Internet Security 2013 z aplikacją Mobile Security 2013Użytkownicy programu przez cały rok będą otrzymywali automatyczne aktualizacje, zawierające nowe przydatne funkcje. Przykładem może być nowa funkcjonalność „bankowa”, która chroni użytkowników podczas sesji logowania do bankowości elektronicznej, na bieżąco oferując dodatkową ochronę przed nieznanymi jeszcze trojanami.

Dodatkowo każdy użytkownik F-Secure Internet Security 2013 otrzymuje pakiet wysokiej jakości zabezpieczeń, włącznie z blokowaniem spamu, rozwiązaniami antyphishingowymi czy modułem ochrony rodzicielskiej. Poprawiony został interfejs użytkownika, dzięki czemu instalacja jest jeszcze prostsza i szybsza niż do tej pory.

Poprzednie wersje pakietu zostały wyróżnione przez najbardziej renomowane branżowe ośrodki analityczne, m.in. AV-TEST czy AV-Comparatives.

Cena F-Secure Internet Security 2013 wraz z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci Mobile Security nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniej wersji programu. Koszt zakupu rocznej licencji zabezpieczającej jeden komputer wynosi 145 zł (z VAT). Ochrona na rok dla trzech komputerów kosztuje 179 zł (z VAT), a licencja na dwa lata dla tej samej liczby komputerów to koszt 239 zł (z VAT).

Bezpłatną 30-dniową wersję testową pakietu F-Secure Internet Security 2013 można pobrać ze strony F-secure.

Przeczytaj także: F-Secure DeepGuard 5 F-Secure DeepGuard 5

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: