eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Panorama Firm 2.0. na iPhone

Panorama Firm 2.0. na iPhone

2011-08-25 00:15

Panorama Firm udostępniła najnowszą wersję aplikacji mobilnej na iPhone. Użytkownicy mogą korzystać z największej bazy firm (ponad 2,2 mln), produktów i usług i łatwo je znaleźć. Aplikacja została również wyposażona w nowe funkcjonalności, m.in. interaktywne mapy z opcją planowania trasy oraz rozszerzoną rzeczywistość.

Przeczytaj także: Nawigacja MapaMap dla iPhone oraz iPad

Telefon komórkowy to obecnie niezbędne narzędzie komunikacji, z którego każdego dnia korzystają miliony ludzi. Ma on znacznie szersze przeznaczenie, służy bowiem do przeglądania Internetu, słuchania muzyki, jako nawigacja, aparat czy kamera. Coraz popularniejsze stały się również aplikacje mobilne, dzięki którym sprawdzamy pogodę, komunikujemy się ze znajomymi, szukamy informacji czy czytamy wiadomości. Obecnie, najwięcej aplikacji powstaje na iPhone’a, iPad’a czy Andorida

Panorama Firm 2.0. na iPhone’a

Nowa wersja aplikacji na iPhone zapewnia nieograniczony dostęp do największej i najbardziej aktualnej bazy danych o firmach, produktach i usługach. Podstawowa funkcja aplikacji to szybkie i łatwe znalezienie firmy, produktu lub usługi w telefonie komórkowym. Użytkownik ma zatem do dyspozycji największą bazę danych, w której obecnie znajdują się informacje o ponad 2,2 mln firmach i ich ofertach. Może również skorzystać z dodatkowych, przydatnych funkcjonalności w aplikacji:
  • zadzwonić do firmy
  • zlokalizować firmę na mapie
  • odwiedzić jej stronę internetową
  • wysłać SMS czy e-mail
  • dodać wizytówkę firmy do kontaktów w telefonie
Nowości w aplikacji
  • Rozszerzona rzeczywistość (AR): Wyszukiwanie ułatwia funkcja rozszerzona rzeczywistość, która łączy prawdziwy obraz z kamery z wynikami wyszukiwania wygenerowanymi przez aplikację. Dzięki niej łatwo i precyzyjnie zlokalizujemy szukane obiekty w realnym świecie.
  • Mapy: aplikacja oferuje również w pełni interaktywną mapę, pozwalającą szukać w pobliżu oraz precyzyjnie planować trasę dojazdu.
  • Przewodniki: zdefiniowano również najbardziej przydatne kategorie wyszukiwania, m.in. Zdrowie i Uroda, Zakupy, Rekreacja czy Miasto nocą. Z przewodników można korzystać za pośrednictwem podręcznej wyszukiwarki dostępnej w postaci koła. Są one również połączone z rozszerzoną rzeczywistością.

oprac. : Kamila Urbańska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: