eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Dane adresowe firm w wynikach NetSprint.pl

Dane adresowe firm w wynikach NetSprint.pl

2005-12-01 12:41

Dane adresowe firm w wynikach NetSprint.pl

Link Teleadresowy © fot. mat. prasowe

NetSprint.pl we współpracy z Eniro Polska rozpoczął prezentowanie danych teleadresowych firm w swoich wynikach wyszukiwania. Udostępniona została również możliwość przeszukiwania bazy 1 100 000 firm dostarczanej przez Panoramę Firm.

Przeczytaj także: Baza pf.pl w NetSprint

Użytkownicy NetSprint.pl przeszukujący polski Internet będą mieli prezentowany adres i telefony do firm, których strony internetowe znajdą się w wynikach wyszukiwania na zapytanie Internauty. Prezentowane dane noszą nazwę Linku Teleadresowego.

fot. mat. prasowe

Link Teleadresowy

Link Teleadresowy

„Nasi Użytkownicy sygnalizowali nam, że poszukując informacji na temat konkretnych produktów lub usług, chcieliby również mieć możliwość łatwego znalezienia numeru telefonu do danej firmy, bez konieczności przeszukiwania jej serwisu www w poszukiwaniu kontaktu. W wielu przypadkach telefon wciąż pozostaje najwygodniejszym kanałem pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty poszczególnych przedsiębiorstw.”- mówi Artur Banach, Prezes NetSprint.pl. – „W najbliższych dniach udostępnimy również możliwość bezpłatnego prezentowania Linków Teleadresowych właścicielom firm, którzy jeszcze nie znaleźli się w bazie naszego Partnera”. – dodaje Banach.

Od kilku dni użytkownicy NetSprint.pl mogą także korzystać z innej nowości - zakładki Firmy. Zakładka ta ma na celu ułatwienie w dotarciu Internauty do danych teleadresowych konkretnych firm. Kontakty pochodzą z bazy 1 100 000 firm udostępnionej również przez Panoramę Firm.

„Naszym celem jest zapewnienie trafnego i szybkiego przeszukiwania ważnych dla użytkownika zasobów. Podjęliśmy współpracę z firmą Netsprint, wiedząc, że przyniesie to korzyści Internautom. Wyszukiwarka Netsprint.pl została wzbogacona o dane teleadresowe ponad 1.100.000 firm, natomiast Panorama Firm zwiększyła swój zasięg w Internecie” – komentuje Piotr Dębski, Kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

Zakładka Firmy została podzielona na dwie części. W jednej z nich Użytkownicy mogą poszukiwać konkretnych nazw firm, branży i słów kluczowych a w drugiej wybierają miasta i województwa. Dzięki temu Internauci mogą odnaleźć wszystkie firmy posiadające w swojej ofercie dane produkty i usługi oraz te, które działają w danej branży w danym mieście. Prezentowane wyniki zawierają nazwy firm z ich adresem siedziby, numery telefonów, logo, adres strony www i wizytówki wraz z możliwością kontaktu e-mailowego.


Przeczytaj także: Panorama Firm 2.0. na iPhone Panorama Firm 2.0. na iPhone

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: