eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor SANYO PLC-XU3001

Projektor SANYO PLC-XU3001

2011-06-29 00:15

Projektor SANYO PLC-XU3001

Projektor SANYO PLC-XU3001 © fot. mat. prasowe

Wprowadzając na rynek nowy model PLC-XU3001 firma SANYO rozszerza swoją ofertę wszechstronnych, zaawansowanych urządzeń dla firm i instytucji edukacyjnych. Projektor SANYO PLC-XU3001 to rozdzielczość XGA i jasność 3.000 ANSI lumenów, niewielkie rozmiary i waga - zaledwie 2,6 kg. To także optymalizacja pod kątem elastycznego, przenośnego wykorzystywania w szkołach, firmach i instytucjach edukacyjnych.

Przeczytaj także: Nowe projektory multimedialne SANYO

Jasność obrazu 3.000 ANSI lumenów – zoom optyczny 1,2x

Duża jasność 3.000 ANSI lumenów, uzyskiwana dzięki 225 W lampie, zapewnia doskonały obraz również w trudnych warunkach, większego natężenia oświetlenia zewnętrznego. Jasny i dobrze nasycony barwami obraz uzyskać można bez całkowitego zaciemniania sali. Zoom optyczny 1,2 x umożliwia elastyczne dostosowanie się do różnych warunków otoczenia i typów projekcji.

DVI-I i LAN

Interfejs DVI-I oferuje wejście wysokiej klasy, które umożliwia wykorzystywanie w prezentacji cyfrowego sygnału wideo. PLC-XU3001 może być połączony z Internetem przez sieć LAN (wejście RJ45), dzięki czemu funkcjami projektora można sterować zdalnie. Administrator jest automatycznie informowany przez e-mail o nieprawidłowościach (na przykład o zbyt wysokiej temperaturze) lub konieczności wymiany lampy.

Wbudowany głośnik o mocy 7 W

Nowy SANYO PLC-XU3001 jest wyposażony w głośnik 7 W. Użytkownik nie musi więc podłączać projektora do wzmacniacza czy zewnętrznego głośnika, co jest dużą zaletą przy prezentacjach na konferencjach, w klasach lub w audytoriach. Pozwala to uniknąć wydatków na dodatkowy sprzęt i skomplikowane okablowanie.

Prosta konfiguracja

fot. mat. prasowe

Projektor SANYO PLC-XU3001

Projektor SANYO PLC-XU3001

Wbudowana funkcja automatycznej konfiguracji umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału, korekcję zniekształceń trapezowych oraz regulację sygnału z komputera PC zapewniając dostosowanie do źródła i gotowość do rozpoczęcia prezentacji w ciągu kilku sekund od włączenia. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo Kensington chronią projektor przed kradzieżą.

Cena, dostępność i gwarancja

Projektor dostępny będzie w Polsce od sierpnia 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna: 3.990 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin). Dystrybutorem projektorów SANYO w Polsce jest ViDiS SA.

Przeczytaj także

Monitor AOC e2251Fwu

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: