eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Sanyo PLC-WK2500

Projektor Sanyo PLC-WK2500

2010-11-26 00:06

Projektor Sanyo PLC-WK2500

Projektor Sanyo PLC-WK2500 © fot. mat. prasowe

SANYO Sales & Marketing Europe informuje, że od początku grudnia 2010 dostępny będzie w Polsce ultralekki (2,9 kg), panoramiczny projektor PLC-WK2500 o rozdzielczości WXGA (1280x800), jasności 2.500 ANSI lumenów i kontraście 3.000:1. Nowa, 215W lampa i wydajny system chłodzenia oraz ochrony przed kurzem pozwolił wydłużyć żywotność źródła światła, do co najmniej 6.000 godzin pracy projektora. System chłodzenia jest nie tylko wydajny ale i cichy - 29 dB w trybie eco i 34 dB w normalnym trybie. Najwyższej jakości obraz może mieć imponujący wymiar max. 300 cali (7,62 m) - po przekątnej.

Przeczytaj także: Projektory Sanyo PLC-XD2600 i PLC-XD2200

fot. mat. prasowe

Projektor Sanyo PLC-WK2500

Projektor Sanyo PLC-WK2500


Długowieczna lampa i filtry

Nowa lampa w połączeniu z usprawnionym systemem chłodzenia umożliwiła podwojenie czasu eksploatacji lampy w projektorze – do 6.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym. Jednocześnie nowy, trójwarstwowy filtr o przedłużonej żywotności zapewnia niższe koszty eksploatacji – jego wymiana konieczna jest nie częściej niż 5.500 godzin pracy czyli praktycznie tak często jak i lampy – co dodatkowo obniża koszty. Trójwarstwowy filtr działa wydajniej, każda z warstw wyłapuje różnej wielkości cząsteczki kurzu – filtr wolniej się zapycha i skuteczniej chroni wnętrze projektora. 0,7W poboru mocy w trybie czuwania (stan by) dodatkowo obniża koszty eksploatacji projektora.

Prosta obsługa i monitorowanie przez LAN

Automatyczne rozpoznawanie źródła i jakości sygnału zwalnia użytkownika od konfigurowania projektora po podłączeniu w nowym środowisku.

Funkcja wyboru koloru tła pozwala na szybkie dostosowanie trybu pracy i uzyskanie wiernych barw niezależnie od koloru ściany czy ekranu, na którym wyświetlany jest obraz.

1,2-krotny zoom optyczny umożliwia regulację wielkości obrazu przy ograniczonych możliwościach zmiany jego położenia. Automatyczna korekta zniekształceń geometrii obrazu (Keystone) umożliwia natomiast uzyskanie poprawnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor nie jest umieszczony prostopadle do ekranu.

Po podłączeniu projektora do sieci LAN można zdalnie monitorować i sterować jego pracą – administrator błyskawicznie i często zdalnie może reagować na zaistniałe anomalie.

Mobilność

2,9 kg wagi i niewielkie wymiary 33.4 x 10.5 x 24.7 cm powodują, że projektor jest dobrym rozwiązaniem dla wykonujących prezentacje m.in. pracownikom działów handlowych czy marketingu. Wysoka jasność pozwala prowadzić prezentacje w nawet bardzo jasno oświetlonych, słonecznych salach. 10 W głośnik i zabezpieczenie menu kodem PIN to dodatkowe możliwości ułatwiające prezentacje w zastanych, nieznanych wcześniej warunkach.

Cena, dostępność i gwarancja

Projektor dostępny będzie w Polsce od początku grudnia br. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin). Przewidywana sugerowana cena detaliczna (z VAT) projektora wynosi 3.999 zł.

Przeczytaj także: Projektor Sanyo PLV-HF10000L Projektor Sanyo PLV-HF10000L

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: