eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Sanyo PLC-XU4000

Projektor Sanyo PLC-XU4000

2010-11-20 00:03

Projektor Sanyo PLC-XU4000

Sanyo PLC-XU4000 © fot. mat. prasowe

SANYO Sales & Marketing Europe zapowiada wprowadzenie na polski rynek w lutym 2011 roku nowego przenośnego (3,3 kg) projektora PLC-XU4000 o jasności 4.000 ANSI lumenów z technologią PHILIPS ImageCare, która ma zapewnić dobrą jakość i wysoki kontrast obrazu. Zastosowanie wydajnych filtrów powietrza przedłuża żywotność lampy do 5.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym (eco). Funkcja automatycznego rozpoznawania źródła i jakości sygnału (automatic set up) ułatwia szybkie rozpoczęcie prezentacji nawet w zupełnie nowym środowisku.

Przeczytaj także: Projektor SANYO PLC-ZM5000L

PHILIPS ImageCare – wysoki kontrast i jasność

245W lampa pozwala uzyskać jasność 4.000 ANSI lumenów. Duży kontrast 2.000:1, rozdzielczość XGA (1024x768) w połączeniu z dużą jasnością projektora pozwala uzyskać dobrej jakości obraz o nasyconych barwach, nawet w bardzo dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowana w XU4000 technologia PHILIPS ImageCare zapewnia stałą jasność obrazu, niezależnie od oryginalnego poziomu jasności kolejnych scen. Przykładowo, przy wyświetlaniu ciemnych scen jasność obrazu jest redukowana, a podnoszony jest kontrast. Takie precyzyjne sterowanie lampą projektora zmniejsza zużycie energii – obniża koszty eksploatacji oraz zwiększa jej żywotność, co także obniża koszty.

fot. mat. prasowe

Sanyo PLC-XU4000

Sanyo PLC-XU4000

Długowieczna lampa i filtry

Nowa lampa w połączeniu z ImageCare i usprawnionym systemem chłodzenia umożliwiła podwojenie czasu eksploatacji lampy w projektorze – do 5.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym.

Nowy, trójwarstwowy filtr o przedłużonej żywotności zapewnia niższe koszty eksploatacji – jego wymiana konieczna jest nie częściej niż 5.500 godzin pracy czyli praktycznie tak często jak i lampy – co dodatkowo obniża koszty. Trójwarstwowy filtr działa wydajniej, każda z warstw wyłapuje różnej wielkości cząsteczki kurzu – filtr wolniej się zapycha i skuteczniej chroni wnętrze projektora.

Prosta obsługa i zdalne sterowanie

Automatyczne rozpoznawanie źródła i jakości sygnału zwalnia użytkownika od konfigurowania projektora po podłączeniu w nowym środowisku. Funkcja wyboru koloru tła pozwala na szybkie dostosowanie trybu pracy i uzyskanie wiernych barw niezależnie od koloru ściany czy ekranu, na którym wyświetlany jest obraz. Automatyczna korekta zniekształceń geometrii obrazu (Keystone) umożliwia uzyskanie poprawnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor nie jest umieszczony prostopadle do ekranu.

Po podłączeniu projektora do sieci LAN można zdalnie monitorować i sterować jego pracą – administrator błyskawicznie i często zdalnie może reagować na zaistniałe anomalie.

Mobilność

3,3 kg wagi i niewielkie wymiary 35 x 8,8 x 25,4 cm powodują, że projektor jest dobrym rozwiązaniem dla często podróżujących np. handlowców czy marketingowców. Dobra jasność pozwala prowadzić prezentacje w nawet bardzo jasno oświetlonych, słonecznych salach. 10 W głośnik i zabezpieczenie menu kodem PIN to dodatkowe możliwości ułatwiające prezentacje w zastanych, nieznanych wcześniej warunkach.

Cena, dostępność i gwarancja

Projektor dostępny będzie w Polsce od lutego 2011 roku. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 1.000 godzin). Przewidywana sugerowana cena detaliczna (z VAT) projektora wynosi 7.999 zł.

Przeczytaj także: Projektor Sanyo PLC-WK2500 Projektor Sanyo PLC-WK2500

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: