eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › AVG 2011 Internet Security

AVG 2011 Internet Security

2010-09-29 14:05

AVG 2011 Internet Security

AVG 2011 Internet Security © fot. mat. prasowe

Firma AVG Technologies, producent bezpłatnego oprogramowania antywirusowego, wprowadziła na rynek najnowszą wersję swojego pakietu zabezpieczeń internetowych AVG 2011. Rozwiązanie zaprojektowano w oparciu o informacje zgromadzone za pośrednictwem globalnej społeczności ponad 110 milionów użytkowników oprogramowania AVG. Jak zapewnia producent, nowy pakiet AVG 2011 Internet Security oferuje ulepszoną ochronę podczas surfowania w sieci, większą łatwość obsługi oraz szybsze, elastyczniejsze i skuteczniejsze działanie.

Przeczytaj także: Kaspersky: Internet Security i Anti-Virus 2011

fot. mat. prasowe

AVG 2011 Internet Security

AVG 2011 Internet Security

Bezpieczeństwo w sieci – także w mediach społecznościowych

99 procent dzisiejszych zagrożeń wywodzi się z internetu, a wiele z nich występuje nawet na legalnych witrynach internetowych. Z uwagi na fakt, że większość ma bardzo efemeryczny charakter – istnieje na danej stronie nie dłużej niż przez jeden dzień - kluczowego znaczenia nabrała analiza i wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie AVG do skanowania w czasie rzeczywistym - AVG LinkScanner - okazało się godnym przeciwnikiem dla zagrożeń występujących w ich naturalnym środowisku – w sieci. AVG LinkScanner jest dostępny w wersjach dla komputerów PC oraz Mac. Pozwala on użytkownikom na bezpieczne surfowanie po Internecie, wyszukiwanie informacji, wysyłanie wiadomości e-mail oraz swobodne korzystanie z sieci społecznościowych. AVG LinkScanner gwarantuje, że odwiedzane przez nich strony są bezpieczne, a zweryfikowane przez niego serwisy internetowe są godne zaufania. Oprogramowanie AVG LinkScanner automatycznie sprawdza i zabezpiecza w czasie rzeczywistym linki wymieniane i przesyłane w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i MySpace. Rozwiązanie nie wymaga żadnej konfiguracji — ochrona uaktywnia się automatycznie.

VG 2011 – łatwość obsługiA

Proces instalacji oprogramowania ograniczono do pięciu prostych etapów, a deinstalacja przebiega równie szybko, jak dotychczas. Ponieważ wielu użytkowników intensywnie korzysta z aplikacji multimedialnych, do AVG 2011 dołączono „tryb gier”, który pracując w tle skanuje i chroni komputer, bez zakłócania funkcjonowania aplikacji pełnoekranowych wyskakującymi powiadomieniami. Ponadto AVG 2011 oferuje funkcję „Single click fix” (naprawa jednym kliknięciem) — nową funkcję, która pozwala rozwiązać problemy z oprogramowaniem poprzez kliknięcie przycisku „Fix It” (napraw).

Pakiet AVG 2011 zaprojektowano z myślą o szybkim i wydajnym skanowaniu. Nowy produkt AVG został wyposażony w system inteligentnego skanowania (Smart Scanning), nową funkcję, która zapamiętuje certyfikowane, bezpieczne pliki i skanuje tylko nowe pliki w komputerze użytkownika. Skanując komputer, Smart Scanning analizuje tylko te zasoby systemowe, które w danym momencie nie są wykorzystywane, dzięki czemu komputer podczas skanowania działa zdecydowanie szybciej.

AVG 2011 Business Edition – rozwiązanie łatwe w zarządzaniu i zaprojektowane dla użytkowników, którzy nie są specjalistami IT

AVG wie, że ochrona małych i średnich firm przed internetowymi zagrożeniami nie powinna wymagać specjalistycznej wiedzy IT, dlatego AVG 2011 Business Edition zaprojektowano pod kątem łatwości obsługi i najwyższego stopnia bezpieczeństwa. AVG Business Edition zapewnia właścicielom firm, którzy aktywnie korzystają z Internetu, ochronę dostosowaną do realiów prowadzenia małego lub średniego przedsiębiorstwa. Dzięki zaporze, nowej ochronnej technologii „chmurowej”, instalatorowi sieciowemu i ulepszonym raportom, AVG 2011 Business Edition stanowi kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla małych i średnich firm.

Dostępność i ceny

Ceny rocznej, jednostanowiskowej licencji na AVG Internet Security 2011 wynosi 162,96 zł.

Ceny rocznej jednostanowiskowej licencji na AVG Anti-Virus 2011 zaczynają się od 108,95 zł., a dwuletniej — od 161,95 zł.

Przeczytaj także: Kaspersky Tablet Security Kaspersky Tablet Security

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: