eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook Nokia Booklet 3G

Notebook Nokia Booklet 3G

2009-08-28 01:10

Notebook Nokia Booklet 3G

© fot. mat. prasowe

Firma Nokia oficjalnie poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży Nokia Booklet 3G - przenośnego komputera z procesorem Intel Atom, systemem Windows oraz pojemną baterią.

Przeczytaj także: Dotykowa Nokia 5230

Nokia Booklet 3G wyposażony w procesor Intel Atom, zapewnia dobre możliwości przy sięgającym 12 godzin czasie działania, dzięki czemu użytkownicy mogą skutecznie łączyć się i pracować bez kabla zasilającego. Nowy mini-laptop w przenośnej obudowie aluminiowej udostępnia możliwości komputera osobistego. Urządzenie waży 1,25 kg, ma nieco ponad 2 cm. Wybór opcji łączności - w tym 3G/ HSPA i Wi-Fi - daje użytkownikom dostęp do Internetu, w tym także do oferty usług Ovi.

fot. mat. prasoweMini-laptop Nokia wyposażony jest w gniazdo wyjściowe HDMI do sygnału wideo o jakości HD, przednią kamerę do połączeń wideo, wbudowaną łączność Bluetooth i czytnik kart pamięci SD. Wśród innych funkcji można wymienić 10-calowy, szklany ekran przygotowany do wyświetlania obrazu HD oraz wbudowany odbiornik A-GPS, który wraz z aplikacją Ovi Maps wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z funkcji map. Nokia Booklet 3G udostępnia także inne usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie utworów ze sklepu Nokia Music Store czy synchronizację danych pomiędzy smartfonem i mini-laptopem Nokia, a usługami internetowymi przy użyciu Ovi Suite.

Więcej informacji, w tym szczegółowe specyfikacje, daty dostępności i ceny zostaną przedstawione podczas dorocznego kongresu Nokia World, który odbędzie się w dniach 2-3 września w Stuttgarcie.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: