eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie Brother MFC-6890CDW

Urządzenie Brother MFC-6890CDW

2009-06-26 00:10

Urządzenie Brother MFC-6890CDW

Brother MFC-6890CDW © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Brother rozszerzyła rodzinę kolorowych, atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych, umożliwiających drukowanie w formacie A3, o model MFC-6890CDW z dotykowym wyświetlaczem LCD.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother

fot. mat. prasowe

Brother MFC-6890CDW

Brother MFC-6890CDW

Urządzenie MFC-6890CDW umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w formacie A3. Nowy model można udostępnić wielu użytkownikom za pośrednictwem przewodowych lub bezprzewodowych sieci firmowych, a takie narzędzia, jak Scan to Email Server (skanowanie do serwera poczty email), Scan to FTP (skanowanie na serwer FTP) i Internet Fax (faks internetowy) umożliwiają zarządzanie dokumentami w firmie. Nowe urządzenie oferuje również LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), czyli sieciową książkę adresową.

fot. mat. prasowe

Brother MFC-6890CDW

Brother MFC-6890CDW

Dzięki głowicy drukującej, która formuje krople o objętości około 1,5 pikolitrów, i rozdzielczości obrazu 6000 x 1200 dpi, nowe urządzenie zapewnia dobrą jakość druku. W ciągu minuty drukuje 35 stron w czerni lub 28 w kolorze. Ponadto nowy model został wyposażony w wbudowaną funkcję automatycznego druku dwustronnego dla formatu A4. Oddzielne wysokowydajne pojemniki z tuszem, które mogą być indywidualnie wymieniane, pozwalają na wydruk 900 stron w czerni oraz 750 stron w kolorze. Z kolei dzięki funkcji Emergency Print, po wyczerpaniu kolorowego tuszu można drukować dokumenty monochromatyczne przez cztery tygodnie.

W nowym urządzeniu MFC-6890CDW zastosowano szereg funkcji, takich jak Book Copy (koryguje na kopiach ciemną linię pomiędzy dwiema stronami rozłożonej książki), Auto Skew Adjustment (koryguje kopiowany obraz, jeśli oryginał nie przylega dokładnie do szyby) oraz funkcja znaku wodnego, która umieszcza na kopiach opracowane wcześniej lub wygenerowane automatycznie znaki wodne. Korzystanie z funkcji umożliwia wyświetlacz LCD o przekątnej 4,2”. Użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: