eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L5500DN

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L5500DN

2016-05-14 00:59

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L5500DN

Brother DCP-L5500DN © fot. mat. prasowe

Firma Brother wprowadza do swojej oferty kolejne laserowe urządzenie wielofunkcyjne dla grup roboczych – DCP-L5500DN. Wyróżnia je wysoka prędkość druku i skanowania, a także wiele nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę i gwarantujących niskie koszty eksploatacji.

Przeczytaj także: Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-J5720DW i MFC-J5620DW

Monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L5500DN oferuje funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Model przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych w środowiskach, w których produkowane i przetwarzane są duże ilości dokumentów. Charakteryzuje się wysoką prędkością druku (40 stron na minutę) oraz skanowania (24 obrazy na minutę).

Brother DCP-L5500DN umożliwia użytkownikom wydajne tworzenie i obsługę dokumentów. Urządzenie oferuje tryb automatycznego dupleksu i jest wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 40 arkuszy. Standardowa pojemność podajnika wynosi 300 arkuszy, przy czym można ją opcjonalnie zwiększyć aż do 1340 kartek. Model DCP-L5500DN charakteryzuje się również niskimi kosztami druku. Jest dostępny w komplecie z tonerem, który umożliwia wydruk 2000 stron i oferuje kompatybilność z tonerami o maksymalnej wydajności do 8000 stron.

Nowe urządzenie Brother posiada czytelny ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Model jest wyposażony w szybki interfejs przewodowy Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz interfejs USB 2.0. Umożliwia drukowanie z i skanowanie do urządzeń mobilnych dzięki obsłudze aplikacji i usług takich jak Brother iPrint&Scan, AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria oraz wtyczki Android print service.

Model DCP-L5500DN zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa drukowanych i przetwarzanych dokumentów. Oferuje rozwiązanie Secure Function Lock 3.0, integrację z Active Directory oraz obsługę protokołu Internet Protocol Security (IPsec). Umożliwia korzystanie z funkcji Print Archive, Secure Reset i Certificate Management. Urządzenie obsługuje także autorskie rozwiązania Brother z rodziny PrintSmart, w tym oprogramowanie B-guard, które pozwala monitorować wydatki związane z wydrukami i przetwarzaniem dokumentów.

fot. mat. prasowe

Brother DCP-L5500DN

Brother DCP-L5500DN może pochwalić się prędkością druku na poziomie 40 stron na minutę


Brother DCP-L5500DN oferuje zgodność z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii. Model jest objęty 3-letnią gwarancją.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: