eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-7360N i MFC-7460DN

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-7360N i MFC-7460DN

2011-06-07 11:45

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-7360N i MFC-7460DN

Brother MFC-7360N © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Brother, wprowadza na rynek monochromatyczne laserowe urządzenia wielofunkcyjne z możliwością pracy w sieci przewodowej oraz funkcją faksu. MFC-7360N i MFC-7460DN to kompaktowe urządzenia pełniące funkcję drukarki, ksero, skanera i faksu. Dobra prędkość druku, niskie zużycie energii oraz dodatkowe funkcje sprawiają, że są one dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich biur stawiających na wielozadaniowe i ekonomiczne rozwiązania.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MCF-J6910DW

fot. mat. prasowe

Brother MFC-7360N

Brother MFC-7360N

Czas to pieniądz

MFC-7360N drukuje z prędkością do 24 str./min., zaś MFC-7460DN do 26 str./min. a pierwsza strona gotowa jest już po 9 sekundach. Dobrą jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi oraz prosta ścieżka przebiegu papieru. Nowe urządzenia posiadają podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie materiałów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz automatyczny podajnik ADF na 35 stron usprawniający kserowanie i skanowanie większej liczby dokumentów. Dodatkowo nowe urządzenia wyposażone zostały z podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach różnej wielkości.

Koszty w dół

Dla obu urządzeń dostępne są wysokowydajne tonery pozwalające na wydruk 2 600 stron, a funkcja Toner Save Mode dodatkowo pomaga zmniejszyć ich zużycie. Urządzenie MFC-7460DN posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego, która pozwala zredukować ilość zużywanego papieru, a tym samym obniżyć koszty. Dodatkowym atutem obu urządzeń jest funkcja druku kilku stron (2,4,9,16 lub 25) na jednym arkuszu, która również przyczynia się do ograniczenia zużycia papieru.

fot. mat. prasowe

Brother MFC-7460DN

Brother MFC-7460DN


Dodatkowe funkcje

Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwi opcja skanowania do e-mail’a, obrazu, czy pliku OCR, a w przypadku MFC-7460DN również do serwera poczty e-mail oraz FTP. Obydwa urządzenia wyposażone zostały w 2 – linijkowy wyświetlacz LCD ułatwiający codzienną obsługę. Dodatkowo nowe urządzenia pozwalają na samodzielne przygotowywanie broszur w formacie A5.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdza certyfikat ekologiczny „Energy Star”.

Urządzenie posiadają dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie brother.pl).

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: