eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L2720DW i MFC-L2740DW

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L2720DW i MFC-L2740DW

2014-11-06 00:50

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L2720DW i MFC-L2740DW

Brother MFC-L2720DW © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Brother poszerza swoją ofertę o dwa nowe modele laserowych urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla biznesu – L2720DW i MFC-L2740DW. Za ich pomocą możliwe jest drukowanie w czerni i bieli, skanowanie, kopiowanie oraz faksowanie. Modele są kompatybilne z wysokowydajnymi tonerami Brother, posiadają podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy, 64 MB wbudowanej pamięci, obsługują sieci przewodowe i bezprzewodowe.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8850CDW

Laserowe urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L2720DW i MFC-L2740DW umożliwiają drukowanie w czerni i bieli, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie. Prędkość druku urządzeń wynosi do 30 stron na minutę, a pierwszy wydruk uzyskiwany jest w mniej niż 8,5 sekundy. Maksymalna rozdzielczość oferowana przez oba modele wynosi 2400 x 600 dpi. Produkty oferują funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz możliwość druku broszur. MFC-L2740DW posiada również tryb automatycznego skanowania dwustronnego.

MFC-L2720DW i MFC-L2740DW są dostępne w komplecie z tonerem umożliwiającym wydruk 1200 stron. Obsługują także wysokowydajne tonery Brother, które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (Całkowity Koszt Eksploatacji).

fot. mat. prasowe

Brother MFC-L2720DW

Urządzenia drukują z prędkością do 30 stron na minutę


Urządzenia wyposażone są w kolorowe wyświetlacze dotykowe o przekątnej 6,8 cm. Każdy z modeli posiada standardowy podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów na 35 stron (w modelu MFC-L2740DW podajnik jest dwustronny). Produkty działają w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, posiadają 64 MB wbudowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0. Umożliwiają też skanowanie do pliku, OCR, wiadomości e-mail, przeszukiwanych plików PDF, serwera FTP, serwera e-mail, chmury oraz usług SharePoint®, Box, DropBox, Evernote®, Evernote® Business, Facebook, Flickr®, Google Drive™, OneNote, Picasa™ i OneDrive.

fot. mat. prasowe

Brother MFC-L2740DW

Nowe modele oferują funkcje drukowania, skanowania, faksowania i kopiowania


MFC-L2720DW i MFC-L2740DW są kompatybilne z rozwiązaniami Brother PrintSmart, obejmującymi między innymi system B-guard do zarządzania drukiem, który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze. Modele oferują integrację z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print™ oraz aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone. Urządzenia obsługują również rozwiązanie Wi-Fi Direct™ oraz technologię Brother Web Connect, która umożliwia pełną integrację z popularnymi usługami chmurowymi i portalami społecznościowymi.

Urządzenia są kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Posiadają 3-letnią gwarancję.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: