eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8850CDW

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8850CDW

2014-09-17 12:54

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8850CDW

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-L8850CDW © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Brother poszerza swoją ofertę o nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-L8850CDW. Model stworzony został z myślą o środowiskach biurowych – szybkość wydruku wynosi do 30 stron na minutę, a kompatybilność z wysokowydajnymi tonerami firmy Brother zapewni niskie koszty druku.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J825DW

Brother MFC-L8850CDW to kolorowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje z prędkością do 30 stron na minutę – zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. Pierwszy dokument jest uzyskiwany w czasie krótszym niż 15 sekund. Produkt oferuje funkcje automatycznego drukowania, skanowania i kopiowania dwustronnego, dzięki którym użytkownicy mogą znacząco zmniejszyć ilość zużywanego papieru. Kompatybilność urządzenia z super wysokowydajnymi tonerami Brother przyczynia się do obniżenia kosztów druku oraz umożliwia osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji).

Model MFC-L8850CDW wyróżnia się także wysoką jakością druku, wynoszącą 2400 x 600 dpi. Dzięki temu użytkownicy uzyskują kolorowe, bogate w szczegóły dokumenty o profesjonalnym wyglądzie.

fot. mat. prasowe

MFC-L8850CDW

Nowy model w ciągu minuty wydrukuje do 30 stron - również w kolorze


Łatwą i szybką obsługę MFC-L8850CDW zapewnia intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 12,3 cm. Urządzenie wyposażone jest w podajniki papieru o łącznej pojemności 800 arkuszy (50+ 250 + 500) oraz automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 50 arkuszy. Model posiada także 256 MB wbudowanej pamięci.

fot. mat. prasowe

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-L8850CDW

Model zapewnia automatyczne drukowanie, skanowanie i dwustronne kopiowanie


Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8850CDW może działać zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej, a zastosowane rozwiązania pozwalają również na integrację z rozwiązaniami chmurowymi i mobilnymi. Funkcjonalnością odpowiadającą na potrzeby mobilnych użytkowników jest możliwość bezpośredniego drukowania z oraz skanowania do usług internetowych, takich jak Box, Dropbox, Evernote®, Facebook, Flickr®, Google Drive™, Picasa™ i SkyDrive®. Producent zadbał również o to, aby skanowanie i drukowanie było zapewnione z i do szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print™ Wi-Fi Direct™ oraz autorskiej aplikacji Brother – iPrint&Scan. Brother MFC-L8850CDW jest wyposażony również w bogate funkcjonalności związane ze skanowaniem: skanowanie do sieci (tylko dla Windows®), serwera FTP, Secure FTP, poczty e-mail oraz chmury. Dodatkowo urządzenie jest kompatybilne z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który daje producentom oprogramowania możliwość tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań do zarządzania drukiem.

Brother MFC-L8850CDW jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Urządzenie objęte zostało 3-letnią gwarancją.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: