eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9015CDW

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9015CDW

2015-11-19 11:28

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9015CDW

Brother DCP-9015CDW © fot. mat. prasowe

Do oferty firmy Brother dołączyło właśnie nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne dla firm – DCP-9015CDW. Model oferuje możliwość drukowania, kopiowania i skanowania, posiada certyfikat ENERGY STAR, moduł WiFi, pozwala też na drukowanie z urządzeń mobilnych.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2700DN

Brother DCP-9015CDW pozwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie. DCP-9015CDW oferuje także szereg opcji skanowania, w tym wysyłanie skanów do sieci oraz do serwera FTP. Utworzone pliki mogą być współdzielone i bezprzewodowo wysyłane do sieci bądź danej grupy pracowników.

Nowe urządzenie Brother drukuje z prędkością 18 stron na minutę – zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. Natomiast w automatycznym dupleksie model tworzy wydruki z prędkością wynoszącą do 7 obrazów na minutę. Czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony to 16 sekund. Intuicyjną i szybką obsługę urządzenia umożliwia duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm. DCP-9015CDW posiada ponadto podajnik papieru na 250 arkuszy.

Model wykorzystuje kolorowe wysokowydajne tonery, pozwalające na wydrukowanie nawet 2200 stron. Zastosowanie systemu oddzielnych tonerów i bębna sprawia, że eksploatacja urządzenia jest wygodna, mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska. Model posiadaja certyfikat ENERGY STAR, co oznacza niskie zużycie energii i niski poziom hałasu.

Opcje łączności


DCP-9015CDW doskonale sprawdzi się w biurach, gdzie wykorzystuje się łączność bezprzewodową. Urządzenie jest wyposażone w moduł WiFi i oferuje łatwą konfigurację połączenia. Model pozwala drukować z i skanować do usług takich jak Box, DropBox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Dysk, Picasa i OneDrive. Osobom, które nie rozstają się ze swoimi urządzeniami mobilnymi, model DCP-9015CDW umożliwia drukowanie z tabletów i smartfonów – za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz aplikacji Brother iPrint&Scan.

fot. mat. prasowe

Brother DCP-9015CDW

Model oferuje prędkość druku wynoszącą 18 stron na minutę (w trybie kolorowym i monochromatycznym)


Model Brother DCP-9015CDW objęty jest 3-letnią gwarancją (po rejestracji na stronie producenta).

Płyta główna ASUS Z170-WS

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: