eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W

2014-01-27 11:43

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W © fot. mat. prasowe

Firma Brother zaprezentowała nowe kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-J132W. Ten niewielki i elegancki model pozwala użytkownikom domowym oraz małym biurom na szybkie i wydajne drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie przy wykorzystaniu rozwiązań mobilnych oraz rozwiązań druku w chmurze.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6920DW

Brother DCP-J132W to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego indywidualnego użytkownika lub domowego biura. Oferuje ono funkcję druku z prędkością 6 obrazów na minutę w trybie kolorowym oraz 11 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, a także możliwość kopiowania i skanowania. Model posiada funkcję skalowania N-in-1, która pozwala użytkownikom na kopiowanie dwóch lub czterech stron na jednej stronie.

Brother DCP-J132W został wyposażony w czytelny, wielofunkcyjny jednoliniowy wyświetlacz LCD. Dodatkowo model oferuje szybką i bezproblemową konfigurację z sieciami bezprzewodowymi Wi-Fi.

Prezentowany model jest także wyposażony w cztery oddzielne pojemniki z tuszem – w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Urządzenie DCP-J132W umożliwia również wykorzystanie opcjonalnych, wysokowydajnych tuszy, które pozwalają na wydruk nawet 600 stron (zarówno w trybie monochromatycznym jak i kolorowym).

fot. mat. prasowe

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W

Model posiada funkcję skalowania N-in-1, która pozwala użytkownikom na kopiowanie dwóch lub czterech stron na jednej stronie


Brother DCP-J132W – za pośrednictwem aplikacji Brother iPrint&Scan lub Apple AirPrint oraz Google Cloud Print – pozwala na drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów. Umożliwia także bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do takich usług jak Google Drive, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa, Box, SkyDrive oraz Evernote.

Model DCP-J132W posiada certyfikat środowiskowy ENERGY STAR. Urządzenie charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem emitowanego hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu. Jest objęte 3-letnią gwarancją.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: