eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Mobilne Gadu-Gadu 1.1 dla PDA i Smartphone

Mobilne Gadu-Gadu 1.1 dla PDA i Smartphone

2007-10-16 12:08

Ukazała się nowa wersja mobilnego Gadu-Gadu - MobilneGadu 1.1 dla PDA i Smartphone z Windows Mobile, komunikatora przeznaczonego dla telefonów komórkowych i urządzeń przenośnych.

Przeczytaj także: Mobilne Gadu-Gadu dla Java MIDP2.0

W Mobilnym Gadu-Gadu 1.1 użytkownicy PDA mogą korzystać z takich nowych funkcji, jak: status początkowy i "tylko dla znajomych", grupy kontaktów, blokowanie kontaktów, import/eksport kontaktów do serwera, możliwość wyłączenia archiwum i usuwania wybranych rozmów z archiwum. Nowa wersja komunikatora powoduje również mniejsze obciążenie procesora i mniejsze zużycie baterii urządzenia.

Pozostałe funkcje Mobilnego Gadu-Gadu w wersji PDA to:
  • rozmowy w zakładkach
  • dostęp do emotikonek z wersji klasycznej GG 7.7
  • rozmowy głosowe na numery, które mają uruchomione GG7.7 na PC (koszt połączenia, jak za minutę połączenia lokalnego) - tylko PDA z funkcją telefonu
  • integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (wstawienie wpisu w blogu, przejście na stronę osoby z listy)
Wśród nowych funkcji komunikatora Gadu-Gadu użytkownicy Smartphone znajdą: status początkowy i "tylko dla znajomych", grupy kontaktów (przełączanie grup klawiszem 3), blokowanie kontaktów, import/eksport kontaktów do serwera, możliwość wyłączenia archiwum i usuwania wybranych rozmów z archiwum, możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci. Nowe Mobilne GG zapewnia także mniejsze obciążenie procesora oraz mniejsze zużycie baterii urządzenia.

Pozostałe funkcje Mobilnego Gadu-Gadu w wersji Smartphone to:
  • dostęp do emotikonek z wersji klasycznej GG 7.7
  • rozmowy głosowe na numery, które mają uruchomione GG7.7 na PC (koszt połączenia, jak za minutę połączenia lokalnego) - tylko urządzenia z funkcją telefonu
  • integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (wstawienie wpisu w blogu, przejście na stronę osoby z listy)
Mobilne Gadu-Gadu łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych. Ilość danych jest minimalna i nie powinna przekroczyć od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie (w zależności od posiadanej taryfy danych koszt może być wyższy).

oprac. : Aleksander Walczak / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: