eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Darmowe aplikacje dla GG

Darmowe aplikacje dla GG

2012-03-28 10:30

Darmowe aplikacje dla GG

Aplikacje GG © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Producent najpopularniejszego komunikatora w Polsce udostępnił katalog aplikacji zewnętrznych. To wygodny i praktyczny sposób na dotarcie do społeczności GG. Developerzy aplikacji zyskują potężne narzędzie, a użytkownicy dostęp do przydatnych na co dzień rozszerzeń: w nauce, rozrywce i pracy. Za darmo.

Przeczytaj także: Gadu-Gadu dla Nokii z Symbian3

Rozwiązanie wprowadza nowe możliwości komunikacji w czasie rzeczywistym, wyróżniając je na rynku aplikacji. Decydującym elementem jest fakt, że GG w większości przypadków jest na stałe uruchomione w komputerze użytkownika, a dzięki temu również stale działają przygotowane na komunikator aplikacje. Po raz pierwszy w taki sposób możliwe jest tworzenie własnych rozszerzeń dla GG z potencjałem dotarcia do ponad 6-milionowej społeczności.

Użytkownicy mogą już wybierać spośród bezpłatnych rozszerzeń do komunikatora, dostępnych po uruchomieniu najnowszej wersji GG: pogoda, program kin z całego kraju, horoskop, rysownik - tablica do wspólnego rysowania on-line, alarm, słownik językowy, gry (w tym logiczno-zręcznościowa gra Piaskozamek).

fot. mat. prasowe

Nowe aplikacje GG

Nowe aplikacje GG - horoskop


Pasek z aplikacjami można szybko jednym kliknięciem wysuwać i chować z boku listy kontaktów. Dodatkowo użytkownik sam decyduje o ich kolejności, dowolnie rozbudowując komunikator lub też usuwając wybrane aplikacje w razie potrzeby.

Popularni wydawcy w GG

Z potencjału dotarcia do kilku milionów użytkowników zdecydowali się skorzystać już na starcie nowego GG duzi wydawcy internetowi: AutoCentrum.pl, Bankier.pl, GryOnline.pl, Interia.pl (Ding), Onet.pl (Zapytaj.onet.pl), PC World, Polskie Radio, Radio ZET, Wp.pl.

Przygotowali oni własne aplikacje, które można bezpłatnie instalować w swoim GG. Użytkownicy komunikatora zyskują dzięki nim dostęp do notowań giełdowych i cen paliw, porad, wiadomości z portali, przeglądu nowości ze świata gier i muzyki.

fot. mat. prasowe

Aplikacje GG

Aplikacje GG - kina


 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: