eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Nowe Gadu-Gadu 10.5

Nowe Gadu-Gadu 10.5

2011-05-06 11:10

Nowe Gadu-Gadu 10.5

Gadu-Gadu 10.5 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Stabilność, przyjazna obsługa, stonowane kolory i zakończenie etapu "beta" - to tylko część nowości w ramach pakietu zmian, który wprowadza najnowsze wydanie komunikatora Gadu-Gadu.

Przeczytaj także: Gadu-Gadu 10: opisy można komentować

fot. mat. prasowe

Gadu-Gadu 10.5

Gadu-Gadu 10.5


W wersji GG 10.5 wprowadzono najpilniejsze poprawki związane z codziennym użytkowaniem komunikatora – dotyczą one zarówno wyglądu, łatwości obsługi, jak i stabilności oprogramowania.

Zmiany wprowadzono w wyglądzie i funkcjonalności okna rozmowy. W GG 10.5 usunięto boczny pasek zakładek, umożliwiono lepsze dopasowywanie rozmiaru, wyeksponowano podstawowe opcje przydatne podczas pogawędek. Okno rozmowy nabrało stonowanego koloru, jest czytelne i intuicyjne. Rozmowa znowu jest w centrum uwagi.

Uważni użytkownicy dostrzegą w GG 10.5 nowe, wypukłe ikonki dostępności (popularne słoneczka, m.in.: dostępny, zaraz wracam, niedostępny). Zostały one ponadto dopasowane do różnych rozmiarów ikon w systemie Windows 7.

Użytkownicy nowej wersji komunikatora otrzymali poprawioną edycję kontaktów, szybkie komentowanie opisów znajomych. Aby przyspieszyć działanie aplikacji, zrezygnowano z automatycznego pokazywania tzw. hoovera (okienko z danymi kontaktu) – pojawia się ono dopiero po kliknięciu. GG 10.5 pozwala być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie: poprawiono panel informacji z portalu gadu-gadu.pl – sekcja wiadomości jest bardziej przejrzysta, a po kliknięciu na nią otwiera się obok komunikatora okno z najważniejszymi artykułami.

fot. mat. prasowe

Gadu-Gadu 10.5

Gadu-Gadu 10.5


 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Oracle MySQL 5.6

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: