eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Nowa wersja Gadu-Gadu 10 już dostępna

Nowa wersja Gadu-Gadu 10 już dostępna

2010-04-24 00:11

Nowa wersja Gadu-Gadu 10 już dostępna

© fot. mat. prasowe

Miliony użytkowników komunikatora Gadu-Gadu mogą już korzystać z nowej wersji programu dostępnej na stronie. Nowa wersja GG posiada takie nowości, jak bezpieczeństwo prowadzonych rozmów tekstowych oraz funkcję tzw. pisaka. Najnowsza wersja GG 10 oznaczona jest numeracją 10.1.0.11070.

Przeczytaj także: GG na Windows Phone

Pisak informuje nas o tym, że w danej chwili ktoś zaczyna do nas pisać wiadomość na Gadu-Gadu. To przydatna, praktyczna funkcja, dzięki której jesteśmy na bieżąco informowani o tym, że za chwilę znajomy wyśle do nas wiadomość. W każdej chwili możemy jednak wyłączyć tą funkcjonalność w ustawieniach.

fot. mat. prasowe


Ponadto w nowej wersji komunikatora wprowadzono wiele poprawek dotyczących funkcjonalności i wydajności programu (np. poprawka edycji w oknie rozmowy GG). Uwzględniono sugestie i błędy przesyłane przez użytkowników.

Najnowsza seria komunikatora oznaczona GG 10 to krok komunikatora w kierunku centrum komunikacji, ale również rozrywki, informacji i edukacji. Już teraz bezpośrednio w komunikatorze można korzystać z usługi poczty elektronicznej Poczta Gadu-Gadu, słuchać radia internetowego Open.FM, czy grać ze znajomymi w gry online.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: