eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Serwis GG.pl w wersji mobilnej

Serwis GG.pl w wersji mobilnej

2010-07-30 00:16

Serwis GG.pl w wersji mobilnej

© fot. mat. prasowe

Serwis społecznościowy GG.pl wraz z mobilną wersją Poczty Gadu-Gadu jest pod ręką dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych. Stwarza to nowe możliwości komunikacji mobilnej z wykorzystaniem list kontaktów ponad 10-milionowej społeczności komunikatora Gadu-Gadu.

Przeczytaj także: Gadu-Gadu 10: opisy można komentować

fot. mat. prasowe

Daje to nieograniczoną możliwość bycia online i pozostawania w kontakcie ze znajomymi niezależnie od tego, gdzie przebywamy i czy mamy dostęp do komputera – na wakacjach, w szkole czy w podróży.

Wersja mobilna jest kolejnym krokiem w rozwoju serwisu GG.pl, ułatwieniem i rozszerzeniem możliwości dla użytkowników. Zmieni ona dużo w sposobie komunikowania się oraz przyniesie korzystającym wiele oszczędności. Mobilna wersja serwisu społecznościowego GG.pl posiada m.in.: podstronę kontaktów, livestreamu oraz konferencji.

Dzięki mobilnej wersji GG.pl w telefonie komórkowym można zalogować się do serwisu, obserwować, co w każdym momencie dzieje się na profilu, pulpicie, przesyłać wiadomości do swoich znajomych, czy przeprowadzać konferencje, a nawet wysłać e-mail z poziomu serwisu. Jeśli na liście kontaktów GG mamy więc dużo znajomych, tradycyjny SMS, jako droższa i w dodatku uboga w formie wersja krótkiej wiadomości, może być zupełnie odstawiona na bok.

"Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli komunikować się z przyjaciółmi w dogodnym dla siebie momencie. Wersja mobilna GG.pl daje od dziś taką możliwość. Oprócz wygody przyniesie użytkownikom wymierne korzyści finansowe" - mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network S.A., producenta GG.pl i komunikatora Gadu-Gadu. "Nie trzeba już wysyłać sms-ów, można być on-line ze wszystkimi znajomymi dzięki serwisowi społecznościowemu w komórce".

Każdy użytkownik posiadając numer GG i konto w serwisie GG.pl może aktywować w swoim profilu skrzynkę pocztową i przez serwis społecznościowy odbierać i wysyłać wiadomości. Mobilna wersja GG.pl daje więc możliwość szybkiego skorzystania z mobilnej wersji Poczty Gadu-Gadu przez komórkę. Dzięki temu użytkownicy będą mogli być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi, mając w każdym momencie możliwość zalogowania się do GG.pl i poczty w komórce. W kolejnej wersji przewidziane będzie również autologowanie do poczty.

Serwis działa na każdym telefonie komórkowym wyposażonym w przeglądarkę internetową.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: