eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Szybsze GG dla wszystkich

Szybsze GG dla wszystkich

2013-09-06 09:11

Szybsze GG dla wszystkich

GG - różne wersje IX 2013 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora otrzymali najnowszą wersję GG, która działa szybciej i jest lepiej zintegrowana z systemem operacyjnym.

Przeczytaj także: GG ma już 20 lat. Kto jeszcze go używa?

W nowej wersji GG interfejs użytkownika opiera się na natywnych oknach systemowych – oznacza to, że komunikator lepiej, szybciej współpracuje z system operacyjnym, również z systemem OSX dostępnym w komputerach MAC. Przyspieszono i polepszono wiele elementów aplikacji, w tym przede wszystkim obsługę listy kontaktów i otwieranie okien rozmowy. Dodano obsługę ekranów o wysokiej rozdzielczości Retina i HiDPI. Wszystko to sprawia, że GG w nowym wydaniu jest bardziej responsywne i przyjazne dla użytkownika.

Wprowadzone zmiany objęły również wygląd aplikacji – w nowym wydaniu GG jest przejrzyste, a w podstawowym widoku komunikator eksponuje najważniejsze funkcje przydatne podczas internetowych pogawędek, nie przytłaczając pozostałymi możliwościami programu.

fot. mat. prasowe

GG - różne wersje IX 2013

W nowej wersji GG interfejs użytkownika opiera się na natywnych oknach systemowych – oznacza to, że komunikator lepiej, szybciej współpracuje z system operacyjnym, również z systemem OSX dostępnym w komputerach MAC.


Dla użytkowników, którzy lubią jednak rozszerzać funkcje swojego komunikatora i dopasowywać aplikację do swoich upodobań, nowe GG oferuje gamę różnorodnych opcji – wystarczy wejść do zakładki Ustawienia, aby zmienić wygląd aplikacji, rodzaj dźwięków, sposoby powiadomień, sposób wyświetlania listy kontaktów, awatary znajomych i wiele, wiele więcej.

fot. mat. prasowe

GG - wersja komputer IX 2013

W nowym wydaniu GG jest przejrzyste, a w podstawowym widoku komunikator eksponuje najważniejsze funkcje przydatne podczas internetowych pogawędek, nie przytłaczając pozostałymi możliwościami programu.


Wraz z nową wersją GG, producent udostępnił pierwsze oficjalne wydanie komunikatora na system Linux.

Najnowsze GG na różne systemy można pobrać bezpłatnie ze strony http://www.gg.pl

Użytkownikom dotychczasowych wersji komunikatora, aplikacja automatycznie sama się zaktualizuje w ciągu najbliższych dni.

Przeczytaj także: Dialup w GaduGadu Dialup w GaduGadu

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: GG, Gadu Gadu, komunikatory internetowe

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: