eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › GG telefon

GG telefon

2012-11-08 10:35

GG telefon

GGtelefon © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

GG telefon, to nowa usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG. Pasjonaci internetowych pogawędek mogą dzwonić z GG wprost na numery stacjonarne i komórkowe, polskie i zagraniczne w niskich cenach. GG Network SA wprowadziła nową platformę płatnych rozmów VoIP we współpracy z firmą easyCALL.pl.

Przeczytaj także: Dialup w GaduGadu

Rozmowy głosowe przez Internet (VoIP – Voice over IP) zdobywają coraz większą popularność dzięki niskim kosztom połączenia i wygodzie użytkowania. Ceny połączeń, zarówno krajowych jak i zagranicznych, są o wiele niższe w porównaniu z telefonią tradycyjną. Koszt minuty połączenia w usłudze GG telefon na polski numer stacjonarny wynosi 7 gr., a ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się już od 2 gr. za minutę rozmowy.

fot. mat. prasowe

GGtelefon

GG telefon to usługa rozmów głosowych dla użytkowników komunikatora GG


Opłaca się rozmawiać

Użytkownicy po pobraniu i uruchomieniu aplikacji GG telefon otrzymują bezpłatnie 1 minutę na przetestowanie usługi. Dodatkowo za każde odebrane 3 minuty połączenia, przyznawana jest również bezpłatna 1 minuta dla rozmów wychodzących.

Nie tylko komputer

Z nowej usługi rozmów głosowych przez Internet można korzystać również bez komputera. Wystarczy zaopatrzyć się w tzw. bramkę VoIP – niewielkie urządzenie, które po skonfigurowaniu i podłączeniu do Internetu i telefonu analogowego może służyć w domu lub pracy jako telefon działający w oparciu o usługę GG telefon.

fot. mat. prasowe

Klawiatura GGtelefonu

Zaletą GG telefonu jest możliwość ustawienia własnego numeru stacjonarnego z numerem kierunkowym


Z wierzchu stacjonarny, a w tle nowoczesna technologia

Zaletą GG telefonu jest możliwość ustawienia własnego numeru stacjonarnego z numerem kierunkowym – dzięki czemu nadal jesteśmy dostępni pod tradycyjnym numerem telefonicznym, ale najważniejsze – nie musimy płacić obowiązkowego abonamentu miesięcznego. Płacimy jedynie za wykonane połączenia, podobnie jak to się odbywa w modelu pre-paid w telefonii komórkowej. Dodatkowo użytkownik może przenieść do GG telefon dotychczasowy numer telefonii stacjonarnej od innego operatora.

fot. mat. prasowe

Nowa usługa GGtelefon

GGtelefon jest dostępny dla użytkowników nowego GG w wersji na komputer


Zadzwoń do mnie na... GG

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odbierania na GG połączeń przychodzących z numerów telefonów komórkowych i stacjonarnych. Wystarczy, aby nasz znajomy zadzwonił do nas na nr 221 221 221 i potem wybrał nasz nr GG. Wówczas komunikator GG w komputerze pełni rolę pełnoprawnego telefonu. Możemy dzwonić z komunikatora na numery telefonii stacjonarnej i komórkowej i odbierać takie połączenia.

Jak rozpocząć korzystanie z nowej telefonii?

GG telefon jest dostępny dla użytkowników nowego GG w wersji na komputer – można ją pobrać bezpłatnie ze strony Ikonka telefonii internetowej pojawia się w pasku aplikacji. Wystarczy w nią kliknąć i po uzupełnieniu konta korzystać z klawiatury znanej z telefonów komórkowych.

Niezależnie od płatnych połączeń, GG umożliwia prowadzenie bezpłatnych połączeń audio-video pomiędzy użytkownikami komunikatora (między numerami GG).

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: GG, Gadu Gadu, VoIP, easyCALL, GG telefon, rozmowy VoIP

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: