eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Mobilne Gadu-Gadu na Symbian S60

Mobilne Gadu-Gadu na Symbian S60

2009-03-05 02:11

Mobilne Gadu-Gadu na Symbian S60

Mobilne Gadu-Gadu © fot. mat. prasowe

Zgodnie z zapowiedzią wydawania kolejnych nowych wersji komunikatora GG na komórki (Mobilne Gadu-Gadu), producent udostępnił 4 marca 2009 r. wersję GG dla systemu Symbian S60, wydanie trzecie.

Przeczytaj także: Mobilne Gadu-Gadu na system Java 3.4.1

fot. mat. prasowe

Mobilne Gadu-Gadu

Mobilne Gadu-Gadu

Nowa wersja Mobilnego Gadu-Gadu, podobnie jak Nowe Gadu-Gadu dla komputerów stacjonarnych, została napisana od nowa przez zespół programistów. Uwzględniono w niej uwagi zgłaszane przez użytkowników. Aplikacja działa stabilniej na nowych telefonach. W wydanej, trzeciej wersji dodano m.in. obsługę linków i numerów telefonów - dzięki temu użytkownik może z poziomu komunikatora otwierać otrzymane linki. Dodatkowo wersja Gadu-Gadu dla Symbian wyświetla na ekranie aktualny status oraz informacje o nieprzeczytanych wiadomościach w formie ikonki obok statusu baterii.

Nowa wersja została również przetestowana przez osoby niewidome i jest pierwszym komunikatorem mobilnym Gadu-Gadu wspierającym programy czytające tekst na ekranie, używane przez osoby niewidzące. Ponadto komunikator wspiera nowe telefony z dotykowym ekranem. Wygląd aplikacji dopasowuje się automatycznie do ustawień graficznych w telefonie użytkownika (tła, pulpitu).

Aplikację można pobrać ze strony Gadu-Gadu.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: