eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Mobilne Gadu-Gadu na system Java 3.4.1

Mobilne Gadu-Gadu na system Java 3.4.1

2009-01-22 13:53

Użytkownicy mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu mogą od 22 stycznia 2009 roku korzystać z nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu na system Java 3.4.1.

Przeczytaj także: Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11

Mobilne Gadu-Gadu na system Java 3.4.1 posiada nowy sposób wprowadzania tekstu – treść wprowadza się bezpośrednio w aplikacji, a nie po kliknięciu w okienko. Ta funkcja daje możliwość m.in. pisania wiadomości i śledzenia przebiegu rozmowy. Dodatkowo nowa wersja charakteryzuje się wsparciem dla klawiatury QWERTY przy nowym sposobie wprowadzania tekstu oraz nowym sposobem zapisu archiwum. Usunięto również problem z uruchamianiem aplikacji na wybranych telefonach i poprawiono połączenia na niektórych telefonach.

Dodatkowo producent – GG Network S.A. – wprowadził możliwość łączenia się z Mobilnym Gadu-Gadu przez profil WAP (dotychczas łączność była tylko przez Internet). Pozwoli to użytkownikom na instalację aplikacji bez konieczności zmiany ustawień dla transmisji danych – funkcja dostępna w wersjach z certyfikatem. Operatorzy sieci GSM najczęściej w telefonach instalują tylko konfiguracje WAP.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: