eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karta graficzna Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

Karta graficzna Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

2022-12-22 00:44

Karta graficzna Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC © fot. mat. prasowe

Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC to nowa karta graficzna, która trafiła już na polski rynek. Dzięki połączeniu wentylatorów 3D AeroBlade™ 5. generacji oraz osiowego FrostBlade™ 2.0 sprzęt ten otrzymał chłodzenie najwyższej klasy.

Przeczytaj także: Sapphire: nowa karta dla graczy z serii NITRO+. Model Sapphire NITRO+ Radeon RX 470

Karta ma podświetlenie LED RGB, którym można sterować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Wsparciem tego systemu jest również rzadko spotykana w procesorach graficznych technologia komory pary wodnej. Usprawnia ona przepływ powietrza w celu jego szybkiej i efektywnej cyrkulacji.

Dzięki Xe-cores z wbudowanymi funkcjami Intel Xe Matrix Extensions (XMX) AI i zaawansowanym sprzętem do akceleracji 3D, mikroarchitektura Xe HPG jest zoptymalizowana pod kątem wydajnych gier. Z kolei interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na nowy poziom realizmu dzięki najnowszym technologiom graficznym, takim jak DirectX Raytracing.

Karta Predator BiFrost Intel Arc A770 OC pozwoli też wejść na kolejny poziom jakości obrazu i wydajności systemu dzięki technologii XeSS (Xe Super Sampling) wspomaganej przez sztuczną inteligencję. Efektem jest możliwość uzyskania wysokiej rozdzielczości oraz dużej liczby klatek na sekundę. Dodatkowo całość wzmocni 16 GB pamięci VRAM typu GDDR6, TDP na poziomie 250W oraz OC boost, który zwiększa taktowanie zegara do 2400 MHz.

fot. mat. prasowe

Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

Dzięki połączeniu wentylatorów 3D AeroBlade™ 5. generacji oraz osiowego FrostBlade™ 2.0 sprzęt ten otrzymał chłodzenie najwyższej klasy.


Najnowsza karta graficzna zaprezentowana przez Predatora spodoba się także twórcom i artystom. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego silnika, wzbogaconego o sztuczną inteligencję oraz przyśpieszenia przez technologię Intel® Deep Link, wyobraźnia będzie miała pole do popisu. A dzięki możliwościom wspomnianej Intel® XMX AI, wbudowanej w grafikę Intel® Arc™, będzie można łatwo i szybko przerabiać zdjęcia oraz montować filmy, także przy wykorzystaniu kodeków multimedialnych AV1 nowej generacji.

Karta graficzna od Predatora pozwala też natychmiast przekształcić pokój gracza w studio streamingowe dzięki zielonemu ekranowi, kadrowaniu kamery i opcjom nadawania, które są wbudowane w intuicyjny, łatwy w użyciu interfejs oprogramowania.

Karta BiFrost pozwala też monitorować układ, kontrolując prędkość wentylatora i dopasowują oświetlenie za pomocą aplikacji Predator BiFrost Utility APP. Program ten umożliwia również dopasować wydajność tego sprzętu pod kątem naszych potrzeb.

Sprzęt posiada 4 wyjścia wideo: 1 HDMI i 3 pod Display Port. Wymiary karty to 267 na 117,75 mm. i zajmuje ona dwa sloty. Układ graficzny od Predatora jest dostępny do kupienia osobno, bez konieczności zakupu całego zestawu komputerowego.

Karta trafiła już do sprzedaży w Polsce w sklepie X-kom, wkrótce pojawi się też w Media Expert. Jej cena to około 2300 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: