eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karty GIGABYTE NVIDIA GeForce GTS 450

Karty GIGABYTE NVIDIA GeForce GTS 450

2010-09-20 00:05

Karty GIGABYTE NVIDIA GeForce GTS 450

GIGABYTE GV-N450OC-1GI © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

GIGABYTE, producent płyt głównych i kart graficznych zaprezentował nowe modele kart graficznych z serii GTS 450 - GV-N450OC-1GI i GV-N450-1GI. Zbudowane w oparciu o najnowszy układ graficzny Fermi, karty te zaprojektowano od podstaw dla wsparcia teselacji, dzięki której możliwe jest dostarczenie użytkownikom komputerów, żywej, barwnej i realistycznej grafiki.

Przeczytaj także: Karta graficzna GIGABYTE GV-R5876P-2GD-B

fot. mat. prasowe

GIGABYTE GV-N450OC-1GI

GIGABYTE GV-N450OC-1GI

GV-N450OC-1GI wyposażono w wydajne chłodzenie WINDFORCETM 2X, które wspiera również funkcję redukcji ilości kurzu osadzającego się na karcie. Dzięki temu zredukowano zabrudzenie karty, utrzymując jednocześnie dobrą kulturę pracy chłodzenia.

Karty GIGABYTE GTS 450 to także wsparcie dla najnowszych standardów graficznych czyli NVIDIA 3D VisionTM and PhysX, dzięki którym możliwe jest ustanawianie nowych standardów gier ery HD.

WINDFORCETM 2X: Inteligentne chłodzenie z funkcją redukcji kurzu

Kartę oznaczoną jako GV-N450OC-1GI wyposażono w chłodzenie WINDFORCETM 2X z nową funkcją, jaką jest redukcja kurzu. Dzięki odpowiedniemu zaadaptowaniu pochylonych wentylatorów, nowa ich wersja zdolna jest do minimalizowania turbulentnego ruchu powietrza między wentylatorami oraz zwiększenia tunelu powietrznego w otworach karty graficznej. Ponadto w ręce użytkowników oddano możliwość ustawienia trybu, w jakim pracują karty - Dual Power Mode i Smart Alternate Mode. W czasie grania możemy użyć trybu Dual Power Mode, dzięki któremu cieszyć się będziemy niską temperaturą karty dzięki wydajnemu chłodzeniu. W czasie surfowania po Internecie czy prac w 2D można ręcznie uruchomić tryb Smart Alternate Mode, który oczyści wentylatory z kurzu, dzięki czemu karta cechować się będzie dłuższym czasem bezawaryjnej pracy. Chłodzenie WINDFORCETM 2X wyposażono w dwie miedziane rurki cieplne, które wspomagają oddawanie ciepła.

fot. mat. prasowe

GIGABYTE GV-N450-1GI

GIGABYTE GV-N450-1GI


Aby zapewnić lepsze chłodzenie, w modelu GV-N450-1GI zastosowano wentylator z miedzianą podstawą. Miedziany rdzeń styka się bezpośrednio w chipem graficznym, co zwiększa możliwość oddawania ciepła. Dzięki wentylatorowi sterowanemu sygnałami PWM karta jest optymalnie chłodzona, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu.

Karty GV-N450OC-1GI i GV-N450-1GI oferują wsparcie dla wszelkich najnowszych technologii zawartych w grach oraz Blu-ray 3D i streaming 3D dzięki NVIDIA® 3D VisionTM Karty GTS 450 to także dobre rozwiązanie dla komputerów multimedialnych typu HTPC.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: