eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karta graficzna GIGABYTE Radeon R9 290X

Karta graficzna GIGABYTE Radeon R9 290X

2013-10-30 10:32

Karta graficzna GIGABYTE Radeon R9 290X

Karta graficzna GIGABYTE Radeon R9 290X © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

GIGABYTE, producent płyt głównych oraz akcesoriów dla graczy, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży karty graficznej Radeon R9 290X (GV-R929XD5-4GD-B). Model ten został zaprojektowany w oparciu o najnowszy procesor graficzny AMD Radeon R9 290X z zaimplementowanym wsparciem dla architektury GCN.

Przeczytaj także: Karty graficzne GIGABYTE Radeon R9 280 i R7 265

Wykorzystana konstrukcja oferuje najwyższą wydajność oraz obsługę szeregu wiodących technologii, takich jak AMD PowerTune czy AMD CrossFire. Dzięki temu gracze mogą liczyć na płynną rozgrywkę nawet w rozdzielczości 4K! Oprócz potężnego GPU karta graficzna GV-R929XD5-4GD-B wyposażona jest również w 4GB ultraszybkiej pamięci GDDR5 z 512-bitową magistralą. Dodatkowym plusem, pozwalającym na zwiększenie potencjału karty graficznej GIGABYTE, jest dołączone oprogramowanie OC GURU II. GV-R929XD5-4GD-B to bez wątpienia optymalny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników i entuzjastów najnowszych technologii.

OC GURU II – podkręcanie bez limitów

GV-R929XD5-4GD-B w połączeniu z oprogramowaniem GIGABYTE OC GURU II gwarantuje najwyższy poziom wydajności. Za pomocą tej prostej w obsłudze aplikacji użytkownicy mogą monitorować oraz zmieniać zegary rdzenia i pamięci, prędkość obrotową wentylatorów, napięcia czy ustawiać zadaną moc.

fot. mat. prasowe

Karta graficzna GIGABYTE Radeon R9 290X

Model ten został zaprojektowany w oparciu o najnowszy procesor graficzny AMD Radeon R9 290X z zaimplementowanym wsparciem dla architektury GCN


Technologia AMD Eyefinity

Technologia AMD Eyefinity zapewnia równoczesną obsługę do pięciu niezależnych monitorów oferując przy tym innowacyjne możliwości wyświetlania grafiki (w tym wsparcie AMD HD3D), ogromną przestrzeń roboczą i niezwykle realistyczne, panoramiczne środowisko wizualne w celu zapewnienie jak najlepszych wrażeń.

Architektura GCN

Zaawansowana architektura GCN to przede wszystkim dobra wydajność oraz nowe możliwości graficzne, które znacznie zwiększają poziom realizmu grach. Dodatkowym atutem Graphics Core Next jest szerokie wsparcie dla obliczeń wykorzystujących potencjał GPU.

fot. mat. prasowe

GIGABYTE Radeon R9 290X

karta graficzna GV-R929XD5-4GD-B wyposażona jest również w 4GB ultraszybkiej pamięci GDDR5 z 512-bitową magistralą


Akceleracja App

Technologia AMD APP oferuje niesamowite możliwości przyśpieszenia pracy wielu aplikacji oraz poprawy jakości zdjęć i wideo, w tym korekcję koloru, wyostrzanie obrazu, stabilizację obrazu oraz usuwanie szumów. App w połączeniu z potencjałem architektury GCN gwarantuje pełną optymalizację pracy z wieloma programami wykorzystywanymi na co dzień, w tym Adobe CS6 czy Corel WinZip.

Nowy standard grania - 4K Ultra HD

Niesamowita szczegółowość i detale oraz ostry i głęboki obraz – to tylko niektóre z zalet grania w rozdzielczości 4K. Przekonaj się osobiście co oznacza prawdziwe Ultra HD – skorzystaj z oferty najwydajniejszych kart graficznych GIGABYTE zapewniających pełne wsparcie dla monitorów 4K.

Karta graficzna GV-R929XD5-4GD-B jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 2039 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Przeczytaj także

Monitory BenQ Eye-Care

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: