eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Zabezpieczenia F-Secure dla klientów Netii

Zabezpieczenia F-Secure dla klientów Netii

2006-09-19 00:23

F-Secure, spółka giełdowa działająca w branży ochrony antywirusowej i zapobiegania włamaniom, podpisała umowę o współpracy z firmą Netia dotyczącą zaprojektowania i wdrożenia specjalnej usługi zabezpieczającej sieci komputerowe przedsiębiorstw korzystających z łącz dostępowych do Internetu.

Przeczytaj także: F-Secure Internet Security 2008

Usługa Netia Secure zawiera pakiet ochronny, czyli program antywirusowy i antyspamowy, zaporę ogniową oraz zabezpieczenie przed aplikacjami szpiegującymi mającymi na celu przechwytywanie haseł i innych poufnych danych.

Usługa Netia Secure stanowi integralną część oferty dostępu do Internetu w sieci Netia i udostępniana jest bezpłatnie w ramach pakietu internetowego. Pozostali klienci Netii mogą zakupić usługę jako wyodrębniony pakiet.

Dzięki wykorzystaniu technologii F-Secure użytkownicy otrzymują aplikację zabezpieczającą, która poprzez infrastrukturę teleinformatyczną Netii łączy się z laboratorium F-Secure w celu zaktualizowania bazy sygnatur nowo pojawiających się wirusów, robaków i innych zagrożeń, a także wsparcie techniczne specjalistów dostępnych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wspólne rozwiązanie Netii i F-Secure oferuje krótki czas reakcji na pojawienie się zagrożenia internetowego, niezależnie od tego, w której części świata ono powstało. Wpływa to na bezpieczeństwo poufnych danych zgromadzonych zarówno w sieciach firmowych, jak i komputerach osobistych, a także uniknięcie płacenia wysokich rachunków w związku z licznie pojawiającymi się „dialerami” – programami, które bez wiedzy użytkownika łączą się z płatnymi serwisami telefonicznymi.


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: